Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Juliusban szülök, decemberben...

Juliusban szülök, decemberben milyen gyümölcsöt adhatok babámnak? Miket fagyasszak le?

Figyelt kérdés
ti hogy készülnétek erre?
2010. jún. 17. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van kertetek, ahonnan nagyobb bizalommal adsz neki, mint pl. gyorsfagyasztott árut, akkor talán: meggy, cseresznye. Ezeket már kb 6 hónapos kortól eheti. Télen az a jó, hogy pl. tudsz neki adni friss sütőtököt, gesztenyét is szoktak natúr masszából, bár azt én nem adtam. Barackot is fagyaszthatsz le, de én bébiételként adtam. Kellett is, mert székletlazító.
2010. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly júliusban szültem, és ősszel őszibarackot és vilmoskörtét fagyasztottam le. Leturmixoltam, majd gyógyszertári tégelyekbe (az a legolcsóbb, de praktikus megoldás) kimértem, 50, 100, 150 g-osokba. Ha van nagy mélyhűtőd, több, gyümölcsönként 3-4 kg-t is érdemes így eltenni, el fog fogyni! :)
2010. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindent fagyaszthatsz, amit nyáron adnál neki. Mi most vagyunk hét hónaposak és eszik barackot, kajszit, almát, meggyet, sárgadinnyét, szilvát, banánt. Ami nagyon lédús a turmixolás után, azt én tejpéppel szoktam sűríteni, de lehet akár krumplival is (főzve, turmixolva.)

Az én babám nagyon szereti a hipp bébigyümölcsöket, bár azol elég drágák. Most viszont akció van a Rossmannban, 190 Ft egy üveg. Ebből is bevásárolhatsz, amit most vettem, az 2011-ig jó.

2010. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. én meggyet, szilvát, őszibarackot, brokkolit ajánlok lefagyasztásra.
2010. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!