Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig sterilizált...

Mennyi idős koráig sterilizáltátok a babátok cumisüvegeit?

Figyelt kérdés
4 hónaposan már elég lenne ha csak mosogatószerrel elmosom és elöblitem?
2010. jún. 16. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első használat előtt főzök ki minden cumisüveget, sima forró vízben, ahogy anyukám is csinálta régen. Utána nem kell.
2010. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt mondják, négy hónapos kortól már nem kell mindig sterilizálni.Én is csak elmosom, elöblítem, de azért hetente-kéthetente 1X sterilizálom.
2010. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8 hetes koráig.
2010. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is csak az első használat előtt főztem ki az üveget és a cumit is (mindkét gyereknél). Azóta csak mosogatószer és öblítés, ill. annyi még, hogy külön mosogató-szivacsot használok a babának,amit kb. hetente lecserélek.
2010. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A baba 6 hónapos koráig kell sterilizálni. Az nem elég, ha csak mosószerrel elmosod el az üvegét, mert a bacikat nem öli meg.
2010. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a szövegemben a második "el" nem kell.:)
2010. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy évesem van,max.kétnaponta még mindig kisterilizálom a cumisüvegeit,cumijait.Pláne ebben a melegben,amikor a tej,tápszer miatt érdemes...Ha már ott van,akkor miért ne használnám.

Egyébként 6 hós koráig mondják.

Jó babázást!

2010. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
14 hós, még mindig minden egyes használat után. ehhez képest a homokot a homokozóból lapátról eszi, csiga is került már a szájába, tehát csak a saját hülyeségem.
2010. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nikcsi ***** válasza:

Kedves utolso valaszolo!


Ne haragudj, fel akartalak pontozni, de veletlenul mellekattintottam ezert vagy lepontozva....

Sajnalom, mert nagyon tetszett a valaszod. :)

Elnezest megegyszer.

2010. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sterilizáltam soha,mosogatószerrel jól kimosok mindent és kutya baja nincs a fiamnak.Szerintem kell mindent túldramatizálni.Most aztán lehet felelőtlennek titulálni és lepontozni nyugodtan:)))
2010. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!