Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem ra a babamat h ne...

Hogy vegyem ra a babamat h ne akarjon ulni?

Figyelt kérdés
6 hetes a babam de mar ugy huza fel magat az olunkben es a kisagyban is,nem tudom miert akar mar ijen hamar ulni.h vegyem ra h ne csinalja hiszen meg nem szabad legalab 3 honapig?
2010. jún. 16. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne úgy fogd ölben,hogy felülésre ösztönözd! Ha a válladnál van a feje,akkor ugye nem tud ülni,ha fekve tartod,akkor meg nem hiszem,hogy akkora hasizma lenne,hogy fel tudna ülni. A kiságyban hogy akar felülni?
2010. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat amikor beteszem a kisagyaba akor ugy fel huza a fejet meg a labait es olben is akarhogy fogom ulni akar.koszonom a valaszt
2010. jún. 16. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a hasa fáj? Én babám akkor húzta fel a lábait.
2010. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd fekve. Ha felhúzza magát egyedül, akkor oké, de te ne segíts neki a kezeddel. A mozgásfejlődését nem tudod hátráltatni. Egy ismerősöm gyereke 4 (!) hónaposan már állt a bútorok mellett.
2010. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen keszonom a valaszokat
2010. jún. 16. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. az én fiam is ennyi idős lehetett, amikor elkapta a hálóingemet és félkézzel felhúzta magát ülésbe az ölemben a szopipárnáról. Van ilyen. Ülni amúgy még nem ül fel most sem egyedül, de már nagyon korán szépen tartotta magát, ha fogjuk. Most meg megül egyedül is, csak még nem jött rá teljesen a technikára, hogyan kell egyedül felülni. Amúgy meg már vagy egy hónapja ő is simán megáll a bútorok mellett, sőt, ha nyújtod neki a kezed, hogy csücsüljön fel, kapásból leteszi a talpát és felnyomja magát állásba. Csinálni nem igen tudsz semmit, legalábbis az én fiam marha akaratos és megfeszíti magát, hogy még csak véletlenül se tudjam leültetni. Persze azért fogjuk mindig a hóna alatt, ne rajta legyen a súly, ahhoz azért még tényleg picike. Van aki korán kezdi, van aki később. A gyerekorvos nem mondta, hogy bármit is rosszul csinálnék, én már nem aggódom ezen. :)

Nem biztos, hogy a hasa fáj, akkor nyűglődne is szerintem. Inkább ő is csak ilyen kis izgő-mozgó.

2010. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!