Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Meningococcus elleni védőolt...

A Meningococcus elleni védőoltást most adassam be, vagy ráér 1 éves korában?

Figyelt kérdés
Beszéltem az orvossal, hogy szeretném beadatni, mire ő azt mondta, hogy inkább azt javasolná, hogy majd 1 éves kora után, mert akkor csak 1-et kell szúrni, ha most kapja akkor meg 3-at. De ha kérem, szívesen beadja most is. Most tanácstalan vagyok, mert agyonszúrkáltatni sem szeretném (most kapja a kötelezőket + a pneuomocossus ellenit). Ki mit tanácsol? Tapasztalatok? (11 hetesek vagyunk)
2008. okt. 31. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ráérsz majd akkor ha közösségbe megy. És tényleg akkor csak 1 szúrás kell.
2008. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andika001 ***** válasza:
az én fiam 19 hós és fogja kapni
2008. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mi gyerekorvosunk azt ajánlotta h most adjuk be neki (3 hónapos) mert igy már most is védve van....
2008. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
adasd elöször a pneomot. most ugye 3 oltást kapna, 1 éves kor után 1-et. Fél éves kor után kettőt. szoval én se hármat se egyet nem adatok neki hanem a köztes időbe kettőt. nekem azt mondta a doki hogy valoban akkor érdemes korán beadatni ha kisteso van vagy közösségbe megy majd. VISZONT ha sokat visszük beásárlokp-ba emberek közé stb akkor is ajánlja mert a levegőbe benne van és ami egy gyereknek vagy felnőttnek ártalmatlan az egy babát megbetegit. szerintem ha sokat viszitek erre arra akkor ajánlott!
2008. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Azt hiszem, úgy teszek, ahogy az utolsó válaszoló írta, és fél éves korában adatok kettőt. Elég sokat járunk közösségbe. (bevásárló kp., turkáló, bababörzék)
2008. okt. 31. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!