Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot adhatnánk a...

Milyen ajándékot adhatnánk a fél éves lányunknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Van valakinek ötlete? Tele vagyunk bébijátékokkal. Rongybabát kerestem, de mindnek szöszölős haja van. Olyannak, amivel majd sokkal később tud játszani, nincs értelme. Egyszerűen nincs ötletem.
2007. nov. 29. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pici még hogy tudja mi a karácsony szerintem bárminek örül
2007. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagyon pici még,és három éves kora alatt csak 1-2 emlékképe lesz.Nekem is csak egy van,de az is lehet,h akkor már négy voltam.

Szerintem mindennek örül.Ah hugira emlékszem neki a legnagyobb csoda a karácsonyfa volt.az üveggömböket rakjátok magasra,mert hugi mindenáron azzal akart játszani.

2007. nov. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

lányomnak tavaly a fa volt a legnagyobb ajándék.a játékokkal nem is nagyon játszott csak a fát nézte állandóan.1 éves volt.most a másik lányom 6 hónapos neki is biztosan tetszik majd a fa.

biztosan örül majd valami kis plüssnek vagy bébitaxinak:)

2007. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 5 és fél hónapos lesz karácsonykor, egy Fisher Price babazongorát akarunk neki venni. Tudom, még nem fogja fel a karécsonyt, de ez nagyon jó játéknak tűnik, szines, zenélős, készségfejlesztős, és a mi lányunk egyébként is mindennel játszik, amit a kiságyra szerelünk neki.

Ha játékot veszel, mindenképp jó minőségűt vegyél, mert a sok kínai sz*r játék ami a piacon van kimondottan káros is lehet. Tudod, apró darabok, mérgező festék stb...

Én mindenképp csak olyant veszek, amit bevizsgált a KERMI, és rajta van a játékon a KERMI engedély száma. Ritkán veszünk játékot, de akkor már legyen jó minőségű. A picikém életét, egészségét nem kockáztatnám csak azért, hogy spóroljak.

Egyébként interneten 6.848 és 13.290Ft között van az ára. Érdemes körülnézni.


UI: Aminek a babák a legjobban örülnek, az apa és anya vigyorgó feje, úgyhogy sok mosolyt kívánok nektek!

Üdv!

Mia

2007. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Kedves előző (Mia) válaszoló!


A Fiser Price játékok is kínában készülnek, és a KERMI vizsgálat sajnos nem jelent semmit. Lást a nagy botrányt kavart gyöngyös játékot, azt is bevizsgálta a Kerni.


Kérdezőnek: Nagyon sok szeretetet, mosolyt és figyelmet adjatok a kicsinek.

2007. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Az előző válaszolónak javaslom, ő vegye meg a legócskább, legsz*rabb játékot a gyerekének. Nem csak a fischer price játékok, hanem szinte minden holmi kínában készül!!!

A fischer price akkor is minőségi holmi, nem úgy mint a sok bóvli vacak, amivel 1 napig tud játszani a gyerek, mert másnap már használhatatlan.


Tudom miről beszélek, mert anyósom csak ilyen leakciózott ócska, semmiresejó holmikat vásárol mindhárom unokájának. Nála a lényeg, h pár száz forintból megússza, és így többet tudjon elinni. Ha neked is ez a szempont, akkor adj a gyereked kezébe életveszélyes márkátlan játékokat.


A gyöngyös játékról meg azért derült ki, hogy mérgező, mert vannak olyan kretén szülők, akik ilyen apró darabokból álló játékot vesznek akkora gyereknek, aki még nem érti meg, hogy nem veheti a szájába, nem nyelheti le.

2007. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül a Fisher Price játékok körül. Én is sok jót találtam közülük. Bár elég borsos az áruk, de vannak licitálós oldlak, ahol használtan (NEM lehasználtan) is hozzájuk lehet jutni, és olcsóbban is.
2008. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!