Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7honapos babaval 8oras autout?

7honapos babaval 8oras autout?

Figyelt kérdés
Nyaron mennenk nyaralni, es autoval mennenk. Nem tudom, hogy kibirja e a lanyunk. Nyilvan megfogunk sokszor allni, de igy is sok lesz. Szerintetek?
2018. máj. 20. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Igen, sok. Ha lehetőségetek van rá, inkább repüljetek.
2018. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha mondenkepp auto, akkor menjetek ejszaka, amikor amugy is aludna.

Nappal szerintem kb. feler egy kinzassal. Ilyen idosen mar sokan masznak, biztos hianyozna neki a szabadsag.

2018. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Rengeteg. Mi 8 hónapossal megyünk idén, direkt olyan helyet választottunk, ami másfél óra és van félúton egy állatkert. Ebben a korban már folyton mászni, menni, pakolni akarnak, még a másfél óra is sok lekötözve.
2018. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

6 hós fiam szeret utazni, de max 1 órát bír autóban.

Szerintem is sok ez ilyen picinek még.

2018. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Angliában lakom, több barátnőm is autóval szokott hazamenni, ez megállás nélkül 17 óra utazást jelent ( És ez csak a határtól! ) de általában megállnak , tehát akkor 24 óra. Azért mennek autókkal, mert gyerekeik, kis gyerekeik vannak. Tavaly az egyik ment hat hónapos babával, másik idén ment nyolc hónapossal. Semmi gond nem volt. Egyébként meg ha megálltok, vagy alvásidőben mentek, teljesen kibírható , a 8 óra az egyáltalán nem sok. De ez mind hozzáállástól függ, azért a legtöbb válaszoló gondolom egy Gyula Békéscsaba utat tesz meg folyamatosan, pedig létezik ám világ ezenkívül is.
2018. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ mászik-e, ha nem akkor simán lehet vele utazni. Ha mászik, akkor nem akar egy helyben lenni. Esetleg szálljatok meg valahol útközben.
2018. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen maszik mar . Fu nem tudom akkor milesz. Csak autoval tudunk menni. Es a ferjem mar leis foglalta. De ez az ejszakas megoldas talan nem annyira rossz otlet.
2018. máj. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!