Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet? A babam tegnap...

Mitol lehet? A babam tegnap ota nagyon nyugtalan, napkozben minden oke, de este most is alszik es csak vergodik, forgolodik, nyuszog es minden egyes levegovetelnel hangosan nyog!

Figyelt kérdés

melege nem lehet mert csak egy rovid ujju body van rajta es egy pelussal van betakarva.kohog elegge de nincs megfazva csak mintha allerias lenne olyan.nem tudom mit tegyek hogy jol aludjon es ne legyen nyugos szegenykem!valami otlet?koszonom

ja es a kaki sem ment ma neki ami volt az is zoldes volt neki,az baj?5 hos


2010. jún. 14. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, baj. ha nagyobb lenne, azt mondanám holnap irány a doki. de mikor olvastam hogy csak 5 hós... atyaisten, mire vársz? lehet hogy tüdőgyulladás, nem???
2010. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos baba még nagyon pici. Én mindenképpen bevinném az ügyeletre, addig nem tudnék megnyugodni.
2010. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis beteg egy kicsit, vagy egyszerúen fogzik, feszül az ínye, attól lehet nyugtalan. Bár nekem azt mondta az orvosunk, ha egy gyerek beteg, akkor napközben is nyűgös, lázas, sír...stb. Az én lányom is szokott köhögni, mondtam is a dokinak a tanácsadáson, de nem volt beteg, szerinte a sok nyálát nyeli félre, és attól köhécsel. Szóval én a fogzásra szavazok. Ha duzzad az ínye, mindent a szájába vesz és erősen harapdálja, és persze folyik a nyála, akkor biztos ez. De nem vagyok orvos, ha nagyon aggódsz, mutasd meg orvosnak.

Ha a fogzás lesz a nyerő, vannak homeopátiás szerek, pl. dologél, amivel bekenheted az ínyét, vagy van a chamomilla bogyó, amit fel lehet egy kis vízben oldani, meghatározott időközönként megitatod vele - de ezt én pontosan nem tudom - és állítólag akkor nyugodtabban alszik.

2010. jún. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
semmi baja voltunk dokinal,igen a foga miatt van!koszi nektek azert.
2010. jún. 15. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!