Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom elmúlt 3hónapos, és...

Kislányom elmúlt 3hónapos, és még mindíg a 0-3hós cumikat használjuk, mert a következő méretű cumit nem nagyon akarja elfogadni? Nagy baj ez? Vagy próbáljam adni neki azért a másikat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos és az etetős cumiknál a legkisebb méretűt használjuk amióta megszületett. A játszó cuminál pedig a nagyobbat /a 6 hós koról/, a kicsit nem fogadta el.
2008. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nem cumizik, de az etető cumisüveg gumiból, ő sem fogadja el a nagyobb lyukút.(0-3 hósig használunk). Sőt a cumigumi formája is csak egyféle lehet. 10 hónapos!

Próbálkoztam már én is nagyobbal, többször,de akkor inkább nem ivott.Úgyhogy mostmár hagyom, ha neki így jó.

2008. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem baj, nekem van egy ismerős kisfiú, aki 3 évesen is a Nuk 1-es cumit fogadta csak el. Neki sem volt belőle semmi baja.
2008. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!