Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell használni ezt a...

Hogyan kell használni ezt a biztonsági ajtórácsot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link] Jpg

Most vettem a Teszveszen és rápróbáltam az ajtóra, de úgy veszem észre, hogy ezt nem lehet nyitogatni, ez létezik? Eléggé analfabéta vagyok ezekben és azért vettem a Teszen, mert nem állok úgy anyagilag, hogy újat vegyek és hát remélem, csak én vagyok a béna. Dehogy nem tudom úgy feltenni, hogy ki lehessen nyitni, azt hittem, hogy ezeket a régebbi fajtákat csúsztatással lehet, de sehol egy sín vagy valami, mist mit tegyek? Ugye, csak én vagyok a béna és meg lehet oldani? A páromnak már nem is merem mondani, mert félek, hogy kidobtam az árát az ablakon. :( A gyerekszoba ajtajára szeretnénk tenni.


2010. jún. 14. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

[link]


Jó a gyanúd! Ez fix rács, nézd meg a fenti linken is.

2010. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél két zsanért, meg egy ilyen tolózárat, pár száz forint az egész, és megoldod házilag!

Csak van valaki, aki fel tudná fúrni az ajtófélfára!


Ne keseredj el, simán megoldható!

Nálunk is úgy van felfúrva, bár a miénkhez adták az alkatrészt...

2010. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen-igen, köszönöm! Sajnos nem írta az eladó, hogy nem nyitható és mi első babásak vagyunk, sose láttunk még babaholmit ezelőtt, én teljesen abban voltam, hogy mindegyik nyitható. Az lesz, hogy veszünk két zsanért meg egy tolózárat és kész, megnéztem, simán meg lehet oldani. :) Köszönöm mindenkinek.
2010. jún. 14. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!