Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell használni ezt a...

Hogyan kell használni ezt a biztonsági ajtórácsot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link] Jpg

Most vettem a Teszveszen és rápróbáltam az ajtóra, de úgy veszem észre, hogy ezt nem lehet nyitogatni, ez létezik? Eléggé analfabéta vagyok ezekben és azért vettem a Teszen, mert nem állok úgy anyagilag, hogy újat vegyek és hát remélem, csak én vagyok a béna. Dehogy nem tudom úgy feltenni, hogy ki lehessen nyitni, azt hittem, hogy ezeket a régebbi fajtákat csúsztatással lehet, de sehol egy sín vagy valami, mist mit tegyek? Ugye, csak én vagyok a béna és meg lehet oldani? A páromnak már nem is merem mondani, mert félek, hogy kidobtam az árát az ablakon. :( A gyerekszoba ajtajára szeretnénk tenni.


2010. jún. 14. 11:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2010. jún. 14. 11:48
 2/13 A kérdező kommentje:
2010. jún. 14. 11:48
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó link a jó
2010. jún. 14. 11:49
 4/13 anonim ***** válasza:
olyan mintha csúsztatható lenne az ok. is mert állítható ajtószélességre találták ki. azt javasolnám keress rajta márkajelzést és a gyártó honlapján keress mert így nem egyértelmü így ha felszerelitek csak átugorni lehet bár úgy se rosz de gondolom nem ezért vetted. megkeresem várj kicsit.
2010. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

még én . figyu olyan mintha az hiányozna róla amivel a falra vagy az ajtófélfához fúrhatjátok a képen jobb oldalon látszik

[link]

nem ?

2010. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Roba a márkája.
2010. jún. 14. 11:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Azok megvannak, de csak csavarok. Nagyon erős a gyanúm, hogy ez nem nyitható. :( Francba.
2010. jún. 14. 11:59
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


a termékleirásnál van hogy lehet nyitni zárni !

egyébként bepattintós nem fúrni kell

remélem segítettem.!

2010. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos nem nyitható. :( Ezt nem írta az oldalon a kedves eladó? erre nagyon oda kell figyelni már én is majdnem beleestem hasonló hibába. Bár házilag megoldható, néhány zsanérral....meg egy léccel :)
2010. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha a linkelt oldalon található bármelyik alkatrész nincs rajta az általad vásárolt terméken úgy panasszal élhetsz az eladónál azt hiszem ez a minimum.
2010. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!