Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hőemelkedése lehet a babámnak...

Hőemelkedése lehet a babámnak a nagy melegtől? Ha igen mit csináltattok? Mert csak póló meg rövidnadrág van a 11 hónapos kisfiamon.

Figyelt kérdés
Ebben a melegben volt valaki babájának hőemelkedése 37,2-37,5 közöttire gondolok. Fogunk is jön de a böre is kiütéses volt de azt tudom hogy a melegtől azt már ismerem.
2010. jún. 13. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Már levontad belőle a fél fokot, vagy ez végbélben mért hő?
2010. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
levontam. végbélbe mértem
2010. jún. 13. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A melegtől nem lehet. Valószínűbb, hogy inkább a foga miatt.
2010. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 napja az én kisfiamnak is este38,0 a hője popsiban. én is arra gondoltam, h a melegtől, de ha ma este is akkor holnap hívom az orvosunkat.elől jön a két foga, be van dagadva az ínye, a tetején már látszik a két fog, de még nem törte át.
2010. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és én este a fürdővizét fokozatosan lehűtöm neki ahogy beleültettem, meg éjjel kelek és homloklázmérőzöm.
2010. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!