Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két napja a kisfiam széklete...

Két napja a kisfiam széklete zöldes színű, nem hasmenés inkább krémesebb! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8,5 hónapos.Napi 3x kap tápszert reggel délután és este!Ebédet én készítem neki nem hiszem hogy rosszul csinálnék valamit eddig nem volt semmi baj !Ja és mellette néha néha szopizik!!!Új ételeket nem vezettem be.Napi kettő ilyen pelusunk van!!
2010. jún. 13. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nem készülődik fogacska? attól is lehet.
2010. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 FOGACSKÁJA VAN MÁR !Meg lehet hogy jön a tőbbi is de azt hiszem ,hogy ha az lenne akkor nem csak most lett volna ilyen!De azért köszönöm!!!
2010. jún. 13. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. nos ma az én kisfiamnak is hasonló volt a kakija, de csak egyszer. ha nincs más tünete, (nekünk nincs) akkor nem lehet nagy a baj.
2010. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!