Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan es milyen korban...

Hogyan es milyen korban erdemes a babamat jarokaba szokatni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én az elejétől beleraktam, hoyg megszokja, hogy abban játszik. Az enyémnek kerekei is vannak, abban tudtam húzkodni magam után pl. takarításkor, vasaláskor főzéskor.
2010. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem akkor érdemes amikor már magától tud ülni,vagy amikor már kúszik.Szoktatni nem kell telepakolod játékkal,berakod a gyereket és jól el lesz.
2010. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak attol tartok, ha tul keson kezdem, akkor nem fog megmaradni benne. (most 4 honapos) A kerekes jarokat meg nagyon irigylem, jopofa otlet! :)
2010. jún. 12. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mi akkor tettük bele, amikor a játszószőnyeget már kicsinek találta, amikor kezdett forogni, kb. 5 hónaposan. sztem hasznos, pl. ebben állt fel először, de csak mértékkel. csak akkor tartsd benne, ha dolgod van, ha egész nap járókázik, lemarad a mozgásfejlődése.
2010. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem késtetek még el!én is csak akkor tettem bele a gyerkőcöm amikor már stabikan tudott ülni.a játékokkal vigyázz ha belerakod.felállás gyakorlásakor ráeshet!de ez nálatok még odébb van.
2010. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem késtél el vele. Én jóval később kezdtem használni, és szerette, volt amikor ő kéredzkedett bele. Kicsivel több, mint 1 éves koráig használtuk, amikor is bármit tettem benne alá felgyűrte és ráállt. Úgyhogy most ha muszáj (napi 2-3-szor kb. 10-20 percre) megy a kiságyba. Odaadom a kedvenc játékait, és még tovább is ellenne benne.

Amúgy nálunk a tévéállvány nem használatos kerekeit szerelte a férjem a lányom kiságyára, csak pár csavar, könnyen meg lehet csinálni, és tényleg nagyon praktikus! Szerintem lehet ilyen forgó kerekeket venni külön is.

2010. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyáltalán nem használtunk járókát. Napközben a nappaliban volt/van velem, alváshoz meg ott van az ágya. Most meg már el sem viselné a járókát, 8 hónapos múlt, mászik, ül, áll, bútorok mentén lépked, csak be lenne skatulyázva a járókába.

Korábban a földön volt napközben a habtapin, onnan leesni nem tud, ha dolgom volt, akkor eljátszott ott a játékaival, úgyhogy én nem láttam szükségességét soha a járókának.

2010. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam néha a járókát, inkább csak olyankor, ha mondjuk vasaltam és nem akartam, hogy alám másszon, illetve olyankor jött jól, ha mondjuk csöngetett a postás vagy ilyesmi és ki kellett szaladnom egy percre - a járókában nem érhette baj. Amúgy a szobáját tettük bababiztossá és kapott egy rácsot az ajtajára. úgy mégiscsak több mozgástere volt. De ott is csak addig hagytam bezárva, amíg mondjuk felszáradt felmosás után a kő vagy ilyenek. Amúgy jöhetett-mehetett kedvére a lakásban.
2010. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Szia, mi most kezdtük el használni, 1 éves múlt! De kizárólag a fa járókában van el, mert fel tud állni, és nézelődni, azért vettünk ilyen későn neki, mert eddig a párnákat ha körbe raktam nem tudott átmászni rajtuk, de már ezt is megtanulta, így maradt a járóka!
2010. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van fa gurulós járókánk, leginkább amiatt, hogy kutyánk van így a földön nem igazán tudom hagyni, másrész szőnyeg sincs és a járólap hideg, hiába rakok le plédet vagy bármi mást mert ahogy mászkál rajta egyből felgyűri.Nálunk is csak akkor van benne amikor nem tudok rá figyelni (mosogatok, főzök, takarítok)sokszor nagyon jól elvan a játékaival, de van hogy amint emelem a járóka fölött már sír :):( Mi kb 4 hónaposan vettük most 8 hónapos a babánk.Nekünk mindenképpen hasznos, praktikus.
2010. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!