Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom igen nagy hajjal...

A kislányom igen nagy hajjal született, most 7 hetes és a feje két oldalán koszmó jelentkezett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az étolaj a legjobb és egész nap be legyen kenve, de az én drágám álmában mindig a haját turkálja, és így tiszta olaj lesz a keze, és ez által az egész arca is. Ki mit használ?
2010. jún. 12. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell egész nap étolajosnak lennie, mert feláztatja a fejbőrét is!Elég ha fürdés előtt fél órával bekened, egy kicsit bele is masszírozod, vagy dörzsölöd finoman, aztán fürdésnél pedig lemosod!

Nálunk bevált!Ezt több este ismételd meg!

2010. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sima baba olaj,én ezt tudom nem az étolajat.
2010. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a Babé koszmó elleni sampon vált be, pár nap alatt eltűntette, azóta sem jött vissza, azzal mosom most is a haját, 15 hónapos. Én olajozni nem mertem, mert ekcémás, és az csak rosszabbodik tőle.
2010. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható napraforgó olajjal kend be fürdés előtt 3-4 órával. De mielőtt bekennéd, baba hajkefével jól fésülgesd meg. Minden másnap elég olajozni amíg el nem múlik, de a hajkefével minden nap fésüld át rendesen, mert az nagyon jól felszedi a felázott koszmót.Nem muloik el egyik napról a másikra, de szépen el fog tűnni. Kitartás, türelem!
2010. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is a sima babaolaj vált be. Fürdetés előtt kb. 20 perccel bedörzsöltem, majd lemostam fürdetéskor. Minden nap ezt megcsináltam, 1 hét után eltűnt.
2010. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampon csodákra képes. Mi is nagy hajjal születtünk 4 hónapos korába levágattuk, mert a szemébe és a fülére lógott. jelenleg 8 hónapos és tegnap megint rövidre vágattuk. Így elég egy héten 2 hajat mosni és nem jön vissza a koszmó.
2010. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Babé, és nagyon finom fogkefével nagyon gyengéden átmostam a fejét és 1 nap alatt lejött a koszmó
2010. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
babé koszmó elleni, nagyon klassz.
2010. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szintén babé,drága de 2 nap alatt levitte és nem is jött elő azóta.11 hós most.
2010. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
babe szinten
2010. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!