Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok rögtön elfogadta a...

A babátok rögtön elfogadta a tehéntejet?

Figyelt kérdés
Mi 3 napja próbálkozunk tejjel, kakaóval, de nem kell neki.
2010. jún. 12. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne add még, ilyen egyszerű! :)
2010. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha elmúlt 1 éves, akkor lehet próbálkozni. De mint minden új dolog, ez is időbe telik míg megismeri, megszokja, elfogadja.
2010. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerős:)) a kislányom most 14 hós, 12 honaposan kezdtem neki adni,illetve szerettem volna ha megissza, de kiköpte, pedig alapbol mindent megeszik:)), tejeskávé, karamell, kakaó,pici cukor a tejbe stb minden verziót kiprobáltunk ivott 1 kortyot és kész. emlitettem a védőnőnek, azt mondta ha heti 3x készitek tejből főzit nem baj ha nem issza. de azért kinálgassam. hát ezt tettem, válltozatlanul nem kell neki viszont rájöttem hogy reggel hatkor amikor elősször ébred szivesen megissza félálomban, ilyenkor 200-250 mlt szokott, minden nap. este is megkinálom, kicsit szokott inni ha olyan kedve van meg issza,és tegnap déluán megkináltam az uzsijához és ivott 50ml-t. szoval legtöbb esetben igy van ez, kinálgasd neki és megszereti. ja és nekem nem szereti melegen, csak épphogy langyosan.
2010. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mendy1025 ***** válasza:
Mi 13 hónaposan próbáltuk neki adni,mindenféle formában(simán,cukorral,kakaóval stb)és sehogy nem volt hajlandó meginni.Nem is erőltettem.Most 17 hónapos,és mostmár issza a sima tejet:))Ne erőltesd,hagyd egy darabig,még nem kell neki.
2010. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, az elsőnek meg csak annyit, hogy ilyen válaszokra nincs szükségem.
2010. jún. 12. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!