Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5hon babám még nem ül és ha...

7,5hon babám még nem ül és ha leteszem nem mászik elöre, a kiságyban négykézláb rugozik de hamar elfárad és sirni kezd. Ugye még nincs elmaradva a mozgásfejlödésben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia az en kisfiam is 7,hos es 10napos es o sem ul nem is maszik!En is agodom hogy nincs e lemaradva a mozgasban!De remeljuk nem!
2010. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs, ne aggódjatok! Ülni majd akkor fognak tudni, amikor már meg van az egyensúly, négykézlábról kiülnek oldalra és úgy megtámaszkodnak. Pont ez az, amit írtál, hogy hamar elfárad, valószínűleg még gyengék az izmai, de mivel próbálkozik így erősíti is rendesen. Higgyétek el, pár hét aztán már szaladhattok utánuk!
2010. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én kisfiam 9 hónapos, de csak úgy tud ülni, hogy egyik kezét letámasztja. 8 hónaposan kezdett el rugózni, azt hittem majd pár nap, és elkezd mászni. Kellett neki 2 hét, mire elindult. 2 nap alatt tökélyre fejlesztette. Szóval nyugalom, a picikéitek semmiről sincsenek lemaradva.
2010. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hósan kezdet el mászni.Felülni magától 9 és fél hósan tudott.Ma már csak 1 kézzel kell fogni és megy.Úgy mászik h kész csoda utolérni és a butorokba kapaszkodva állandóan megy.5,5 hós kora óta ül ha leültetem és elöször megkapaszkodva 7 hónaposan állt fel a kiságyba.Szóval nem vagytok elmaradva és ne aggódjatok.1 baba sem fejlődik ugyanúgy ugyanabban az ütemben:)
2010. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

NYUGI!!Minden rendben a babáddal.Fiam 10hós 1hete ül és 2hete feláll a bútoroknál,mászik,3hónapja kúszik.

2010. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!