Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam 10,5 hós...

Miben altassam 10,5 hós babámat? Takarót lerúgja magáról. Egy body nem kevés? Olyan csupasz marad a lába.24-25 fok van a szobájában. Body+vékony hálózsák?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

és csak pelus + vékony hálózsák? két réteg nem sok?

nálunk mondjuk 30 fok van, egy szem ujjatlan bodyban alszik a 10 hósom egy textilpelenkával takartam le (amit ő is lerúg :))

2010. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan altasd csak bodyba, mert nagyon meleg van. Esetleg ejszaka nezd meg nem fazik.
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pelus és kombidresszÉs a lábát betakarom textilpelussal.
2010. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Ő is izzad ugy mint egy felnőtt, nem kell azt a szegény gyereket lekicsinyelni! Szarik, fingik, izzad ő is! Nem kéne beöltözetni mert csak szenved!
2010. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
pelus meg body bőven elég.bár én mindig adtam rá egy vékony zoknit.a nagyim gyerekkoromban sokat mondta:'a lábáról fázik meg az ember leghamarabb!' valószínű ezért:)
2010. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

"szarik, fingik"????Fűűű de primitív vagy azt a mindenit!!!Kicsit elképedtem ezen.

Kérdező, én csak egy kis pólóban vagy trikóban és pelusban altatom. Vagy max. bodyban. Semmi több.

2010. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért írtam, hogy csupasznak találom a lábát, ha csak bodyba alszik, mert nekem is jó, ha néha betakarom a lábam. De ő rögtön kimászik a takaró alól, vagy ráfekszik...stb. Most néztem meg, nincs leizzadva. De lehet, hogy holnap body nélkül, vékony hálózsákba bújtatom. Csak akkor meg lehet, hogy jobban ki tud folyni a pisi.
2010. jún. 11. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

????

Ezt nem értem.

A pelenka azért csak jó minőségű ugye? Akkor miért folyna ki a pisi.

2010. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ujjatlan vagy rövid ujjú bady és egy vékony hólózsák tökéletes lesz. Alvásnál nekem is jólesik ha be vagyok takarva. Gondolom náluk se lehet másképp.

22.08-asnak gratulálok! Az intelligencia az eget verdesi.

2010. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!