Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy melegben hogy tartsam...

Nagy melegben hogy tartsam "iható" hőmérsékleten egy 15 hónapos baba vízét?

Figyelt kérdés
A 300ml-s cumisüveg, vagy csőrös pohár tartalma fél óra alatt ellangyosodik ebben a kánikulában. Közvetlenül a hűtőből, még nem lehet itatni az ilyen picúrokat. Miben tartsam hát az itókát? Termoszban? És azt önözgessem a cumisüvegbe v. a csőrösbe? Ugye nem?
2010. jún. 11. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a hűtőben tartom és fogyasztás előtt picit berakom a mikróba.
2010. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma szereztem a sparban minihűtőtáskát (8 doboz activiához adják ajándékba). Nagyon klassz, a délutáni játszótérnél ki is próbáltuk. Tettem bele egy kicsi jégakkut. A csőrös pohár és még egy kicsi víz belefér, és nem melegedett fel, pedig a táskám a tűző napon volt. És persze nem is az igazi hideg, amit nem szívesen ad az ember a gyerekének.
2010. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni mélyhűthető poharat is. Olyan lé van benne, mint a jégakkuban, esetleg abban is tárolhatod a csőröset játszóterezésnél.
2010. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Én nem hűtöm, egyébként is melegben legjobb a meleg ital, tea stb.
2010. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a hűtőben is tartok vizet + kint is, és a kettőt összekeverem.
2010. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hűtőtáskás anyuka! Hol laksz? Szerinted minden Sparban hozzájutok? Erre felé 3 is van, de még nem hallottam most erről az akcióról.


Bocsi az off-ért.

2010. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem hűtöm. Van egy útipoggyászunk (pelenkázótáska), az valamennyire szigetel, nem melegszik fel annyira, de igazából nem is gondolkoztam ezen idáig. Mondjuk én teát adok neki, az meg melegen is jó. A víz tényleg nem a legfinomabb melegen.
2010. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk csak szopik még (kisebb), de az a tapasztalatom, hogy a vizet, ha elfogadják, melegen is elfogadják. Legalábbis az anyatej 37 fokos, és az után minden langyos-meleg ital megszokott volt nekik. Nálunk a nagyobbak ennyi idősen itták a langyos sima vizet, ami a táskámban volt (nem direkt a napon). Most is megisszák a napon álltat gond nélkül, és nem panaszkodnak, pedig a nagyobbik 6 éves. Én sosem hűtöttem, a gyerek ízlése még egész más. Egyébként a szentendrei nagy sparban tényleg van mini-hűtőtáskás activia.
2010. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden sparban van/volt, mert a sparos katalógusban hirdették a múlt héten. Lehet, hogy ahol te nézted, már elfogyott :(
2010. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én a tescoban vettem azt az activiás hűtőtáskát, nézd meg ott.
2010. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!