Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emeltetek már kezet a babátokra?

Emeltetek már kezet a babátokra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Igen én is és apa is. Ha muszáj akkor kell.

Nincs cukorból.

2010. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ,mekkora az a baba!
2010. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy! 8 hónapos, eszembe nem jutna megütni. És amúgy sem vagyok az a pofozkodós fajta, úgyhogy később sem hiszem, hogy így fogom fenyíteni, bármennyire is kihúzza a gyufát.
2010. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Igen, 16 hónapos, hisztis, és iszonyúan makacs.

Van az a szituáció, amikor rá kell ütni a kezére sajnos.

Különben elszalad vele a ló... ezt a felét is tapasztaltam már...

2010. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem, de nem nagyon szeretnék.

Mondjuk egy kézre dá-dá, teljesen más, mint pofonvágni valakit. Az első lehet, hogy majd kijön belőlem a dackorszakban, a másodikat elítélem, mert szerintem csak félelmet kelt a gyerekben.

2010. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Én soha, és nem is fogok. Képtelen lennék rá.
2010. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
13 hós és nem ütöttem meg, soha nem adott rá okot és remélem így is marad.
2010. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

1x, olyan 15,5 hós lehetett. a pocsolyába nyúlkált kézzel, pedg tudta már hogy nem szabad, mondatm neki, hogy ne nyúljn bele, és ere bumm bemerítette a kezét. na ettől lettem olyan ideges, hogy rácsaptam a kis kezére, nem nagyot mondjuk. de akkoriban feszültebb voltam egy bizonyos ok miatt, és ezért történt. mostanában mindennaposak az ilyen dolgok hogy csakazértis csinál valamit, és nincs semmiféle fizikai retorzió. és nem is tervezem.

azt amúgy sztem nem lehet kijelenteni hogy "képtelen lennék rá". egy jó kis dacoskodási korszak meg feszültebb idegállapot simán ráveheti az embert ilyesmire, főleg ha nem flegmatikus típus. (én nem az vagyok).

2010. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

18 hós.

Nem is fogom megütni, nem vagyok az a fajta. Apukája sem.

És nagyon haragszom azokra, akik megütik a gyereküket.

2010. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Azért verés-pofon-ütlegelés vagy popsira paskolás, kézre ütés között azért éles különbségek vannak.Én úgy gondolom, hogy amikor már 1000x kér valamit a gyermekétől és itt 1,5 év felettiekre gondolok és csakazértis megcsinálja, akkor egy kézrecsapás belefér. Persze ne látszótjon meg a kezén, nem agyonütni kell, csak érezze azt ami veszélyes, tilos, nem megengedett. Inkább egy kézre csapás, mint például magára borítsa az edényt a gázról vagy tönkretegye a laptopot, ami magasan van, mégis felmászik, és le akarja minduntalan dobni a földre.

Szóval pofon, ütés: NEEEEM, de nevelő célzatból kisebb kézrecsapás: igen.

2010. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!