Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Kisfiam megcsócsálta a...

SOS! Kisfiam megcsócsálta a krumpli csíráját. Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés
Nem sokat evett belőle szerintem...
2010. jún. 11. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz:) Max. megdolgoztatja az emésztését.
2010. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tole.

Elmeselnek egy esetet, ami velem tortent: a 3 eves fiamat ott talaltam a WC mellett, amint kostolgatja a tartalmat. Remulten felkaptam, es rohantam vele az orvoshoz. Az megvizsgalta, majd azt mondta, hogy semmi baja. Ami esetleg kesobb elojohet, hogy kukacok lesznek a kakijaban, akkor jojjek vissza.

Hulye ez az orvos, gondoltam, es elmentunk egy masik orvoshoz. Az is megvizsgalta, es ugyanazt mondta, mint az elozo. Sirva fakadtam, hogy senki sem segit a gyerekemen, mire az orvos - felirt egy idegnyugtatot NEKEM.

2010. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Már megnyugodtam egy kicsit :)

Csak hát toxin tartalmú a krumpli csírája, ezért is ijedtem meg.

Sosem gondoltam, hogy így meg tud ijeszteni ez a kis lurkó...és mi lesz még, ha nagyobb lesz? :)


Azért felhívtam a védőnőmet és a dokinénit is (biztos, ami biztos), és a véleményük szerint sem lesz semmi baja.

2010. jún. 11. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Látod!? Nem mindig jó az, ha túl sokat tud valaki :)). Azt sem tudtam, hogy toxin tartalmú a krumpli csírája.

De komolyra fordítva, tényleg nem hinném, hogy bármi baja lehet. Pláne, ha keveset evett belőle.

További szép és békés napot!

2010. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Emiatt ne borulj ki, de lehet hogy az is lesz h a saját pelenkájából fog enni, vagy a bilijéből. Nem fog itt neked ezzel senki dicsekedni, de anyukám is majdnem elájult, amikor azt hitte alszom (olyan csend volt) én meg tömtem be a kakit a számba. Semmi bajom nem lett, de anyum nagyon kétségeb volt esve napokig, és figyelte minden rezdülésemet.
2010. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocs az offért!!! igazából jókat derültem ezeken az eseteken, az én fiam még kakit nem, de az összes kencét élvezettel végigcuppogta...

Azon godolkoztam, hogy hogy tudják a kakit megenni, az tényleg undi, és gondolom az íze sem jó????

2010. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na az én lányom már mindent evett, szeretettel pakolja ki a szekrény aljából a krumplit hagymát fokhagymát, és már mindd megkóstolta. Narancsot citromot héjastul harapta, na azt az arcot láttni kellett volna :)

wc-ben napi szinten pancsol. Nem tudom ellene tenni, hiába hajtom le az ülőke tetejét felhajtja és bele nyúl. Tegnap szerzett egy monoklit, vissza csapott az ülőke volt sírás rívás de 10-perc se telt el már megint

ott volt és emelte az ülőkét. Szinte már minden le van ragasztva hogy ne tudja kinyitni a fiókokat szekrényeket. Kedvence a tusfürdős testápolós flakon nyitogatja a fogával majd megnyomja és az ujjacskájával nyaligatja. Valamelyik nap a fogkrémes tubusról letekerte a tetejét a kupakot ésxazzal kente ki magát ette ezerrel, ez is nagy sláger, kidobja a babát a játékbabakocsiból és a fogkefét fogkrémet rakja bele és tologatja. Bevásárolni voltunk a hétvégén, kivit nyalogatta szőrösen. Hungarocelt is evett már, homokot napi szinten esz!

A legdurvább a kaka volt, ült a hintájában, mire odafordultam már mind két keze tiszta sz@r volt és nyalogatta. Bele nyúlt a pelenkájába.

Élő csigát is fogott már meg, és nyalta meg. Mindenevő : D

2010. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem semmi a gyerkőcöd :) "borzalommal" olvastam, mit meg nem tudnak enni....:)

Szerencsére jól van a kisfiam, nem látni rajta semmi különöset :)


Ma reggel a fél pár cipője után kajtattam a játszótéren és környékén. (mezitlábaztunk tegnap és a cipő kiesett a babkocsi aljából) Szerencsére meglett.

Egyébként azt hittem, hogy itthon dobta ki a szemetesbe /mert már volt, hogy onnan szedtem ki a cipőjét :)/

Pakolós korszakban vagyunk :)és baromi gyorsan eltűntet mindent. (eldugdossa a dolgokat)


De hogy minden napra van valami izgulnivaló........nem gondoltam volna :)


Köszönöm a hozzászólásokat :)

2010. jún. 12. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!