Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok 16 hós...

Hogy telik egy napotok 16 hós babátokkal, miket csináltok, mennyit foglakoztok vele?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerencsére azért sokszor elvan egyedül addig csinálom a dolgom, ha már nem bírja vagy nincs más dolgom akkor kimegyünk a kertbe pancsiznim meg szaladgálni. Ott is jól elvan egy darabig aztán ha megunta bejövünk. Sajnos a játékok nem érdeklik, a könyveket szokta lapozgatni meg kipakolgat a szekrényekből (ma el is tört valami)meg mászkál utánam. :)

16 hós anyuka

2010. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a helyzet kedves 1.
2010. jún. 10. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Az én lányom egy örökmozgó, és sajnos semmi nem köti le, így állandóan rajtam csüng, ha nem vagyok a közelben akkor kiabál hogy nenne,nenne,jeje. Fordítom: anya,anya gyere! Ha ott ülök mellette akkor elvan, de úgy ha közben rám pakolja a játékokat, vagy nekem kell folyamatosan pezstrálni,lekötni. Imád pancsolni, labdázni, tegnap pl a kutyát is beletessékelte a medencéjébe amíg a törölközőért hajoltam el. Olvasgatni,képeket nézegetni,mondókázni nem szeret, viszont a kombinátfogót,gumikalapácsot,fúrószárakat és egyéb ilyen dolgokat imád.
2010. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!