Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyerek vs repülőút...

Másfél éves gyerek vs repülőút? Részletek lent

Figyelt kérdés

Azokhoz intézném a kérdést, akik vállaltak másfél éves gyerekkel repülőutat. Kaptunk egy lehetőséget, és korfura mehetnénk (szept.) repülővel.

Hogy bírta a Ti babátok a repülőutat, és a hercehurcát?

Mire kell figyelni a tengerparti nyaralásnál? Tippek, ötletek, hasznos tanácsok?

köszi előre is


2010. jún. 10. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Korfun hová mentek? Azért kérdezem, mert mi bejártuk az egész szigetet, hátha tudok egy-két infót mondani.

Mi egyébként idén Törökbe megyünk repcsivel, egy éves lesz akkor a kisfiam. Szomszédék már tavaly voltak 7 hónapos fiukkal repcsivel nyaralni, és az ő babájuk nagyon jól bírta. Még utazóágyat sem kellett vinniük, mert a szállodában volt babaágy, viszont nagyon jól jött nekik egy esernyőre csukható, teljesen fekvőre dönthető sport babakocsi, mert abban aludt napközben a gyerkőc.

2010. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nincs konkrét hely, csak ajánlatot kaptunk. Moraitikán már többször voltunk, (akkor még gyerek nélkül) autót béreltünk, és bejártuk a szigetet. Ami biztos jó hely tengerpartilag az kalamaki beach. ott van olyan rész ahol nagyon sekély a part, és gyerek is tud pancsolni. Tehát ebből a szempontból képzett vagyok, :) Mi is többször bejártuk már a szigetet.

Inkább az érdekelne, hogy bírják a gyerekek a rep.utat. :)

Tengerpartot... Mit érdemes vinni stb.

Biztos nem hotelbe megyünk, valszeg ismét apartman.


Látom Te is akkor Korfu függő vagy :)))

köszi a választ

2010. jún. 10. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is másfél éves, húsznál több repülőúton van túl Apa munkája miatt, köztük tengerentúli 12órás utak is.

Egy a lényeg: Te ne izgulj és akkor remélhetőleg ő sem fog. A repülőn az öledben utazik a fel és leszállás alatt. ezeken kívül, ha van a gépen szabad hely, vagy neki vesztek külön, akkor magad mellé ültetheted. Fel és leszállás alatt jó, ha tudod itatni vagy szoptatni(ha még aktuális), de volt, hogy elszámítottam magam és akkor sem fájdította a fülét. Legyen olyan játék, ami hosszan leköti (nekünk ez a könyv és néhány darab duplo, de játszottunk már egy órát két papírpohárral is :)). Legjobb, ha az utazás a délutáni alvás idejére esik, alvó gyerekkel a legjobb repülni:), Az sem árt, ha néhány étkezés benne van, azzal is megy az idő. Babakocsit a gép ajtajáig vihetitek, tehát nem kell a csomagokkal feladni, az hogy ott vissza is kapjátok-e, az érkezési reptértől függ, de nagy könnyebbség, ha igen. Ha nem, akkor a csomagokkal jön.

Lényeg, hogy ne izgulj, még ha gond is lenne, pár óra az egész...ja, és ne törődj vele, ha véletlenül kiabál (az enyém kiabálós gyerek, eleinte azon izgultam, hogy mit szólnak a többiek)

Tengerpartról: Árnyék, napernyő, homokozójátékok. Lehetőleg közeli szállás. A babakocsi nálunk is bevált, amíg kisebb volt, de inkább bevittük a hűs szobába és délután újra kimentünk a partra. Nagyon-nagyon élvezte.


Ha valamire nem válaszoltam kérdezz bátran, hátha tudom a választ, most ennyi jutott eszembe, remélem segítettem!

2010. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy!

Én a repülőúttól nem félek, a gyereket féltem, hogyan viseli, mert nem egy egyhelyben ülő típus, de szerencsére nálunk nem 12 órás útról lenne szó!


Hát Ti akkor már nagyon gyakorlottak vagytok! :))


Mégegyszer nagyon köszi a kimerítő válasz!

Minden jót nektek!

2010. jún. 11. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!