Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy támasszam ki a baba fejét?

Hogy támasszam ki a baba fejét?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám és mindig csak a jobb oldalán fekszik. Ha kitámasztom addig mozgolódik még nem lesz közte és a támaszték között hely hogy a jobbra forduljon. A jobb oldalán a feje egyre laposabb. Vissza fog ez még állni ha nem támasztom ki?
2008. okt. 28. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont így voltunk mi is,engem a gyerekorvos szólított fel hogy forgassam,na nálunk sem működött.Azért rendszeresen ha fent volt balra fordítottam a fejét.meg oda raktam játékokat,ha hasra tettem is olyan helyre raktam a dolgait hogy muszáj volt neki oda nézni:Nem tudom ezért.-e de már nem gond neki magától is fordul balra,14 hetes.ű


Én is nagyon féltem hogy úgy marad a feje,mert látszik a kis buksin de ügyesen forgatja,sztem azért te is próbálgasd,és hidd el csak idő kérdése.

2008. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Brendonban vettem elfordulásgátló párnát, ebbe tuti nem tud megfordulni. Nagyon szuper 1800 ft.

Sok sikert!

2008. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!