Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rezgős pihenőszék nem árthat...

Rezgős pihenőszék nem árthat 3 hetes babámnak? Úgy értem az agyának, rázkódás szempontjából!?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Én nem tudom hogy árthat-e vagy sem, de én nem tenném bele. Úgy tudom ők még a kisebb rázkódásoktól is sérülhetnek.
2010. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Én se tennék bele egy 3 hetest. Minek még neki pihenőszék?
2010. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vízszintesre dönthető és imádja! Ha rezeg, 1mp alatt elalszik és a hasfájása is hamarabb rendeződik. Azért kérdeztem csak, hogy a rezgés nem árthat-e a pici agyának még?
2010. jún. 9. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy árt neki, az a rezgés nem árthat az agyának. Ennél még ha kézben ringatod is erősebb a mozgás! Nyugodtan tedd bele, főleg ha szereti. Ezzel az erővel a bölcső is árthatna:)
2010. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
A bölcső nem egy meghatározott frekvencián rezeg, amiről azt sem tudjuk, egészséges-e vagy sem.
2010. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan már, a mai elektromos világban, tényleg azt hiszitek, hogy egy babának kifejlesztett rezgő ágy a legnagyobb probléma? A számítógép, meg a tv ugyanúgy bocsát ki ki tudja milyen hullámhosszú elektromágneses rezgést, mégis mindenki használja.

Kérdező, semmi baja nem lesz tőle.

2010. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom megnyugtat-e de mi távirányítós bölcsőt kaptunk ajandékba ami rezeg is....Még csak 21 hetes terhes vagyok, tapasztalat nincs. De azt hallottam, hogy a hasfájósoknál szokott segíteni a rezgő.

Gondolom azért gyártják az ilyesmit, mert nem káros. Ha az lenne súlyos kártérítéseket kellene fizetniük.

2010. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Fisher price esőerdős rezgő és zenélő funkciós pihenőszékünk van. Írja rajta, hogy 0+ kortől. Ezeket szigorúan ellenőrzik nem lehet csak úgy ráírni, ga káros a picinek. Főleg egy ilyen márka nem enged magának ilyet meg.

Én a dokit és a gyógytornászt kérdeztem árthat-e és azt mondták,hogy semmi baja nem lesz tőle. Mondjuk az én fiamnak 2,5 hós korába vettük.

2010. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én gyerekorvos vagyok,ennyi kis rezgés nem árt a babának,nyugi.Csak arra vigyázz hogy amikor a kezedben van soha ne rázd meg,mert az súlyos lehet.mellesleg nekem hármasikreim vannak,8 hósak,és mindhármuknak ilyen van: [link]
2010. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jún. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!