Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom a répát, a krumpli...

A kislányom a répát, a krumplit és az almát eszi még csak, és ezek variációját! Milyen zöldséget illetve gyümölcsöt ehet még ezeken kívül?

Figyelt kérdés

Elég csak a gyümölcs vagy zöldséggel kellene dúsítani?

Délben adom neki a pürét! Eheti a nap bármely szakában?

Mikorra fogom teljes egészében kiváltani az étkezést?

Mivel megeszik kb.200 ml-t belőle, de még igényi az anyatejet!

Előre is köszönöm a válaszokat!

4 hónapos anyatejes+tápszeres baba anyukája


2010. jún. 8. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
még nagyon pici, még csak almát, őszib.-ot kellett volna adni neki. utána a répa, krumpli, sütőtök. Ennyi bőven elég 6 hós kor előtt, sőt...
2010. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én 4 és fél hónaposom csak almát és barackot eszik még. A doki azt mondta, várjak még a krumplival és a nyers répalével, viszont ha akarok neki valamit adni, akkor sárgarépából, petrezselyemből és paszternákból főzzek neki levest, azt turmixoljam. Szóval nálunk ez lesz a következő, amit kapni fog.
2010. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt mondta, hogy a teljes adag főzelékből 200ml.

Ha a babám kb. annyit eszik meg (most 7 hónapos), akkor nem kínálom meg tejcsivel, hanem böfiztetem (nem is keresi a cicit, fúrja belém a fejét, ha cicit akar) és vizet adok neki.

Vagy vegyél vissza az adagból és adj neki tejcsit vagy konzultálj a védőnővel, hogy elhagyható-e a szopi. Ha van tejed, szerintem várhatsz még a szoptatás kiváltásával.

2010. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!