Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudnám, ha a 6 hónapos...

Honnan tudnám, ha a 6 hónapos fiam cukorbeteg lenne?

Figyelt kérdés
Húgomnak meséltem, hogy rengeteget iszik (anyatejet is és teát is) és evés közben mindig elálmosodik, dörzsöli a szemét, stb... Azt mondta, lehet cukorbeteg... De egy baba lehet az? Született cukorbeteg lenne? A családban nem tudok cukorbetegről, vagyishát nálunk nem jár soha senki orvoshoz, így nem is tudnánk hivatalos megerősítést kapni róla, de mamám csak diabetikus cuccokat eszik, mert ő maga szerint cukorbeteg, ill. apukám szokott meginni napközben 5-6 liter vizet... Nem tudom, mi van...
2010. jún. 6. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A sok folyadékfogyasztás lehet jele és az acetonszagú lehelet emellett ! Egy vérvételből kiderül !
2010. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jesszusom............. Pedig az van neki... Olyan kemikália szagú a szája, mikor kinyitja és kilehelli a levegőt.... Atyaúristen.... Most elpityeregtem magam......
2010. jún. 6. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak nyugodj meg.

Lehet nem az a baja.

Vid el orvoshoz holnap...

2010. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam nem cukorbeteg, pedig kisebb koraban neki is volt acetonszagu a lehellete, de neki az attol volt, hogy meg nem emeszette jol az ennivalot, es az ivast pedig ne is emlitsem, mert mindig is rengeteget ivott, amelett, hogy 8 hos koraig szinte csak anyatejen elt. Amugy hizik rendesen? Eves kozben pedig en is elalmosodom, nemhogy egy baba! Azert igy ramondani a babadra hogy cukorbeteg...nem semmi a hugod, ne haragudj!
2010. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Acetonos lehelet lehet attól is ha nem iszik eleget !
2010. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első mondat, magamat idézem: "Húgomnak mesélem, hogy rengeteget iszik..."
2010. jún. 6. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ha valaki sokat iszik nem feltetlenüljelent cukorbetegseget. Ki mihez van szokva szoktatva. De erdemes megkerdezni egy gyerekorvost ha acetonos a lehellete, vagy a vedönöt,kicsit megbökik az ujjat es kesz, ha magas akkor rendes vervetelre elküldik, de nem hinnem, en meg nem hallottam olyat hogy baba lenne cukrobeteg.
2010. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia


Én terhesség alatt lettem cukros az is maradtam.


Van mérőm amit gyógyszertárban lehet kapni. Én megszoktam mérni a kisfiam cukrát. Meg sem érzi. Vidd be egy gyógyszertárba és méresd meg neki a nagylábújjánál kell megbökni. De mondom meg sem érzik. Az majd megnyugtat.


üdv

Zs

2010. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!