Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vkinek ilyen sportkocsija?...

Van vkinek ilyen sportkocsija? Akinek ez van szereti? Mennyire könnyű?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, barátnőmnek ilyen van, szereti! Nagyon könnyű kocsi, talán 4 kiló! Semmi extra egyébként, kizárólag ülni tudó babáknak!
2010. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, nagyon jó kis szaladgálós kocsi!Én mondjuk az autóban tartom mert kishelyen elfér.De ha régebben busszal mentünk oda is praktikus.
2010. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! 19 hós, nemhogy ül, már szalad és mászik fel mindenre... :)

Nekem is tetszik, de várom még a tapasztalatokat!

2010. jún. 5. 21:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Még egy kérdés! Olvastam, hogy 2 fokozatban dönthető. Kb hány fokig dönthető? El tud aludni benne a babátok?
2010. jún. 5. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ülőbe és félülőbe dönthető.

Első vagyok, a barátnőm lánya simán elalszik benne ülve.

2010. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ilyen van. Nagyon jó, könnyen használható. A 21hónapos, 13 kiló körüli kislányomnak is kényelmes. Szinte teljesen dönthető (1b. 16-17 fokig).
2010. jún. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Azt hiszem nem keresgélek tovább.... :)
2010. jún. 6. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!