Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért esik nekem mindenki...

Miért esik nekem mindenki amiért gyümölcslét adok a babámnak víz helyett? Mindig mindenki azt hajtogatja milyen fontos a vitamin. Hát a gyümilében tuti több a vitamin mint a vízben.4 hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is sok gyümilevet adtam neki kicsi kora óta és mellette mást is megiszik.Vannak nagyon fini akár cukor mentesek is, jó minőségűek.
2010. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19:42-es vok! még annyit hogy ennyi erővel azt sem lehet tudni hogy az bio gyümölcs amit megveszel ha csak nem te termeszted meg stb. és az mért bio? mert azt mondják?
2010. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is gyakran adok gyümölcslevet 14 hónapos lányomnak. 100%-os levet veszek, és azt hígítom vízzel.
2010. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kerdes, hogy bolti gyumolcslevet adsz-e neki, vagy te magad keszited es milyen modon. Szerintem ha natur gyumolcslevet akarsz adni, akkor egy keves gyumolcsot turmixolj ossze egy kis vizzel es kesz is a gyunolcsle. En kulfoldon elek es itt mar 5-6 honapos kortol ajanljak az ily modon elkeszitett gyumolcsleveket, persze kezdetben nem akarmelyik gyumolcsbol. Pont a citrus feleket nem ajanljak az elejen. A lanyom 5 honapos es a dokineni mondta, hogy siman ihat alma-, korte-, papaya leveket.
2010. jún. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fogorvos portálon találtam...


"Mivel a gyümölcssavak a fogzománc felületét feloldják, aki a savas étel, ital fogyasztása után nyomban fogat mos, a fogzománc feloldódott felső rétegét a szó szoros értelmében eltávolítja. "


Egyébként az én lányom is ivott gyümölcslevet, teát cumisüvegből, csőröspohárból, napi 3x mostuk a fogát és sajnos tényleg elromlottak..


Szóval ha nem muszáj,akkor inkább a vizet add neki, vagy ha nagyon szeretnéd, akkor pohárból vagy szivószállal.


A kicsikkel már ügyesebb voltam.

6 és 1 évesek, de CSAK vizet isznak.

Anyu szokott nekik bodzaszörpöt és málnaszörpöt cukor nélkül eltenni.

Azt kapják(a kicsi málnát még nem de a nyáron már fog) a nagy melegben inni,szeretik.


Csak a házi sütiket ismerik, nem esznek csokit, chipset.

Nápolyi és háztartási keksz,ami szokott lenni itthon, túrórudit én készitek.

A teát vagy nádcukorral, vagy gyümölcs cukorral édesitem.


És nem azért nem kapnak fenti dolgokat,mert annyira ellenzem őket, hisz előbb-utóbb találkozni fognak velük, de amig nem muszá, addig ne egyék, ehetik még egész életükben


Esetleg, ha szeretnétek recepteket, vagy szörpiket, irjatok,bárkinek szivesen elküldöm!!!

2010. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!