Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből kezdjem itatni tanítani...

Miből kezdjem itatni tanítani a 6 hós babámat?

Figyelt kérdés
Eddig csak anyatejet kapott, nem cumizott. A cumisüveget éppúgy nem tudja használni, mint az itatópoharat vagy a poharat, mert mind teljesen újdonság neki, nem ismeri egyiket sem. Két hete kezdtem a hozzátáplálást és eddig tejet kapott evés után. A közelgő nyár miatt is érdekelne a kérdés és nem árt már megtanítani neki mást is.
2010. jún. 5. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam a kisfiammal, szintén anyatejes, mára már 2 étkezést kiváltottunk, de ezek után cicit kapott. Én is dilemmában voltam, mert nem értette, mit kezdjen a cumisüveggel, pláne az itatópohárral. Hát és közeleg a nyári nagy meleg, nem kaphat mindig cicit. Itthon próbálgattuk párszor a cumisüveget, kezébe adtam, hogy ismerkedjen vele. Aztán mikor sétálni menünk és szomjas volt, azt adtam neki - igaz, több ment mellé, mint a kis szájába. Ez így ment napról napra, míg mára már belejött. Szóval, kell egy kis idő, de pár nap alatt megtanulja, és igzából rájön, hogyha szomjas, abból is jön ki folyadék és nem is olyan förtelmes. :)

Szerintem próbálkozzatok, mire jön a kánikula, már meg is tanulta.

2010. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csörös itatóból, mi 5 hós kora óta abból iszunk. Szilikon csőröst vegyél.
2010. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
itthon pohárból itatom, ha megyünk valahova (balesetek elkerülése végett :) ), van egy korának megfelelő csőrös (Tommee T. 6 hós)
2010. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÉN egyből a pohárra szoktattam rá. Itthon a poharából ivott, ha meg mentünk valahová, akkor az Aventes tejgyűjtő poharat vittem magunkkal, mert annak csepegés mentesen zár a teteje, és a gyerek is ugyanúgy ivott belőle mint egy pohárból.
2010. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!