Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám maszturbál mit tegyek?

A babám maszturbál mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 hónapos kisfiú babám állandóan nyulkál a fütyijéhez, hasrafekszik és előre hétra mozog és már annyira csinálja hogy teljesen leizzad, folyik róla a viz, a feje, háta és feneke, tiszta viz!

Mit tegyek? Normális ez?


2010. jún. 4. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj! Sok kisfiú és kislány izgatja a fütyijét, punciját.
2010. jún. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Első válaszolóra meg ne hallgass, ez olyan, mintha eltiltanád attól, hogy örömet szerezzen magának. A gyerekek nagyon sarkosak, csak annyit érzékelne belőle, hogy ez jó és mégsem engedik, vagyis ami jólesik, az tilos. Engedd hadd csinálja, semmi baja nem lesz tőle, majd leszokik. És ha társaságba csinálja, akkor mi van? Még csak 10 hónapos, pont leszarja, ki mit gondol. Te meg nyugodtan elmagyarázhatod, hogy most ez a mozgásforma tetszett meg neki, majd leszokik erről is. A fiam is csinálja (ő 10 és fél hónapos), de eszembe nem jutott se szégyenkezni miatta, se erőszakkal leszoktatni. Majd fokozatosan egyre kevesebbet csinálja, végül elhagyja.
2010. jún. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Már ne is haragudj de a 10 hónapos babák nem maszturbálnak!! Te valamit nagyon félreértesz! Lehet hasonló mozgás és lehet, hogy oda rakja a kezét is de NEM AZ ÖRÖMSZERZÉS miatt!! Nem is értem , hogy gondolhatod ezt!!

Azok akik pedig azt tanácsolják, hogy ne hagyd hát gratulálok!

Kérdezd inkább a gyerekorvosod ő meg fog nyugtatni , hogy ennek semmi köze nincs sexhez!


Az én kisfiamnak "áll" a kukija ha pelenkázom ilyenkor nem az jut az eszembe, hogy sexuális izgalomba jött hanem, hogy mindjárt le fog pisilni és általában így is történik!

2010. jún. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Úristen egy 10hónapos maszturbál?Hülyeség.
2010. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem maszturbáció ez! Egyetértek azokkal, akik szerint felfedezett egy mozgásformát, ez most tetszik neki, lehet, hogy egy hónap múlva már el is felejti.
2010. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi! 15 hónapos kislányom is ezt csinálja minden elalvás előtt. A takaróját maga alá gyűri, szorítja magához, és erőlködik közben, Ő is leizzad. Ez valóban nem maszturbáció, gondold el a pelenkán, nadrágon kerresztül nem is lehet az, viszont valóban különleges érzés nekik. A nemiszervek dörzsölése, vagy megérintése (vagy akármi) már ebben a korban is más érzés, mintha egyéb testrészüket piszkálnák. Ők ezt most felfedezik, és ennyi. Nem maszturbál, csak tetszik neki, hogy ott valami furcsát, mást érez. Hagyd hogy csinálja, ki fogja nőni. Semmiképpen ne szégyenítsd meg és ne tiltsd el tőle.
2010. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
96%
Az én 15 hós lányom is csinál hasonlót. A kezét nem teszi oda de valamit a hasa alá gyűr és mozog előre-hátra vagy fel-le. Ő csak pár másodpercig csinálja és úgy vettem észre, hogy ilyenkor pihen meg elalváskor is szokta csinálni. Szerintem ez inkább ilyen nyugtató nekik. Én nem csinálnék vele semmit a helyedben. Majd abbahagyja, ne félj attól, hogy örökké ezt fogja csinálni.
2010. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!