Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vihetek előző esti vizeletet...

Vihetek előző esti vizeletet a laborba?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a vizeletgyűjtő zacsit de nem sikerült belepisilni (kislány). Arra gondoltam, hogy ne hajnalban stresszeljek, megpróbálok fürdésnél eltenni egy kicsit és ha reggel nem sikerül akkor viszem azt. Betenném addig a hűtőbe.
2010. jún. 4. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a reggeli kell. Mennyi idős a kislányod?
2010. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 hónapos
2010. jún. 4. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos a kicsim, én estit vittem, nem volt baj! Szerintem vigyél te is estit.
2010. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzz ki egy alacsony, széles szájú befőttest, és abba próbáld pisiltetni. A reggeli jobb, mert koncentráltabb.
2010. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy max 5 óra telhet el a pisilés és a vizsgálata közt, mert amúgy nagyon elszaporodnak benne baktériumok
2010. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet! Ha van benne baktérium, az csak tovább szaporodik, még ha hűtőbe teszed is. Nem valós eredményt ad.
2010. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hsz-el értek egyet. Nem lehet bevinni, mert a baktériumok szaporodnak, és nem kaptok valós értékeket.
2010. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a dokino direkt mondta, hogy az utolsot vigyem be. Furdes utan a szepen letisztitott "terepre" kellett tenni, aztan be a hutoszekreny ajtajaba (!) reggelig. A zacsibol viszont nem volt szabad kionteni a pisispoharba (mert azt is adott), epp a bacik miatt. Szerintem ha kozvetlen a zacsiba megy, akkor kinti baci nem erheti, csak a sajat. Nekem negativ lett az eredmeny, ugyhogy hajra!
2010. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kislánynak kell pisit gyűjteni, az nehezebb, mert figyelni kell arra, hogy a puncija mellett ne folyjon ki.
2010. jún. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem lettem okosabb. :( Fogalmam sincs hogy fogom levenni mert este sem sikerült, kipróbáltam fürdéskor.
2010. jún. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!