Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti vizeletet lehet vinni a...

Esti vizeletet lehet vinni a laborba ha hutoben tarolom?

Figyelt kérdés

1eves es nem biztos hogy reggel sikerulne begyujteni.

Furdeskor gondoltam,akkor altalaban mindig pisil.


2011. febr. 22. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az már nem jó.
2011. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyaltalan mit neznek benne?
2011. febr. 22. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet.

Neked kéne tudni, hogy mit akarnak nézni benne, miért kell vinni, stb.

Adj rá vizeletgyűjtő zacsit, amikor elindultok a laborba, kínáld meg folyadékkal és akkor biztos pisil. A laborban meg leveszed róla a zacsit, és ennyi. Én így csináltam, csak nálunk nem a laborba kellett vinni, hanem a dokihoz.

2011. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Semmit nem mondott a dokinonk.

kiirta vervetelre meg vizeletre a beutallot es annyi.

2011. febr. 22. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondják, hogy reggeli első vizelet kell.
2011. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak azert kerdeztem mert volt hogy en sem elso pisit vittem megsem volt ebbol gond.elmentem levetek a vert kaptam poharat pisi bele(nem elso)es kesz.


Hat akkor megprobalkozom valahogy,bar amit olvastam errol a vizelet gyujto zacsirol...

2011. febr. 22. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Épp nemrég vittünk vizeletet a Heim Pálba. Hiába próbálkoztam előző nap, nem jött össze, viszont reggel, ahogy felkelt, ráhúztam a tasakot, és amíg elkészültünk benne volt a pisi. Ez volt a szerencsém, mert a hölgy megkérdezte, hogy reggeli első vizeletet vittem-e.
2011. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De valami oka csak van, hogy vért és vizeletet néznek. Beteg?
2011. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolso.


A szisztematukus vizsgalat resze 1eveseknel.fel evesen voltunk mar vervetelen,most meg megint kell(akkor minden okes volt)akkor vizelet nem kellet.

Elegge kivagyok ettol a verveteltol,ugy sajnalom szegenyt,meg most meg vizelet is kell pluszba.

2011. febr. 23. 07:18
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


2 gyerekem van, de 1 évesen sőt, máskor sem kellett se vérvétel, se vizelet. Ezért nem értettem miért kell vinni.

Pisit akkor kellett vinni, amikor magas láza volt, egyéb tünet nélkül, mert akkor húgyúti fertőzésre gyanakodott a doki.

2011. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!