Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babával voltatok...

7-8 hónapos babával voltatok nyaralni? Hogyan viselte?

Figyelt kérdés
Nyáron mennénk nyaralni, de kicsit tartok attól, hogy esetleg a szeparációs szorongásos időszakra esik! Mégha nektek nem is esett egybe, hogy viselte a picur?
2010. jún. 4. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5,5 hónapos volt tavaly kisfiam.A hegyekbe voltunk 5 napra.Nem volt semmi gond, vittem az itthoni kis takaróját, hogy legyen valami itthoni is, de nem volt rá szükség.Nyugodtan aludt az ottani takaróval, és járókába.Mivel mi még akkor csak szopiztunk, az sem volt gond, mert bárhol megszoptattam.Igaz, mi ismerősökhöz mentünk, vittünk 1-2 játékot, de nem nagyon volt rá szükség, mert valaki mindég fogta a kis sejhaját:)
2010. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron 3-szor is voltunk Balatonon pár napokra. Akkor volt 7-8 hónapos a babám. Semmi gond nem volt. Ő is akkor még inkább csak szopizott, az hozzátáplálást épp hogy elkezdtük, és nehezen is ment. NYaralás alatt nem erőltettem, hagytam csak szopizni.

Strandon árnyékban pokrócon játszottunk, minigumicsónakban bementünk a vízbe. Vagy csak sétálgattunk a városban, vagy a parton babakocsival, általában úgy aludt el.

A napirendet nagyjából betartottam, kb akkor mentünk babakocsizni, amikor aludni szokott, este mindig ugyanakkor fürdettünk, mint otthon is. Így amikor hazaértünk, nem volt teljes káosz a napirendben.

Nagyon klassz volt mindhárom mininyaralás!

Szerintem a szeparációs szorongásnak semmi köze a nyaraláshoz, hiszen TE ott leszel vele, neki TE kellesz és nem az otthona.

2010. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi is éppen a Balatonra mennénk és még szopcsizik, így abban bízom utóbbi vigaszként bejöhet méghs esetlrg nyűgösebb is lesz :)
2010. jún. 4. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen voltunk Franciaországban.

Repülővel.

2010. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi a balcsin voltunk 2 hetet 7 hósan,minden rendben volt,vigyél valami itthoni dolgot,kispárnát,és nem lesz gond:)
2010. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!