Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi meg a darabos...

Miért nem eszi meg a darabos ételt? 10 hónapos kisfiam nem fogadja el, inkább nem eszik.8 foga van. A baba kekszet, a kiflit, az almát teljesen egyedül harapva, rágva szépen megeszi. A főzeléket viszont pépesen.

Figyelt kérdés
Erőltetni nem akarom mert akkor félek hogy megundorodik az ennivalótól.Ha beleteszem a kanállal a szájába kis kezével kiszedi,vagy rögtön öklendezni kezd.
2010. jún. 3. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Még pici. Enyém is evett már kiflit, stb, de a főtt ételt 14-15 hóig turmixoltam. Ne erőltesd.
2010. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez normális dolog. Ne erőltesd, pépesítsd neki valójában még nem "érett" meg rá.
2010. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,én is hasonlókat gondoltam,csak olyan sokan mondják már-Neki már darabosat kellene enni......De én a babámra bízom,mikor szeretne ,s ezek szerint akkor jól teszem :).

köszönöm nektek.

2010. jún. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!