Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinéztem egy babakocsit ami...

Kinéztem egy babakocsit ami újszülött kortól használható, és sporttá átalakítható. Viszont úgy tudom ezeknek a kocsiknak nem teljesen vízszintbe dönthető a háttámlájuk. Ez nem baj a babának?

Figyelt kérdés
Bár gondoltam (és a boltban is ezt javasolták), hogy beleteszünk egy textilmózest, aminek merev az alja. Csatolok egy linket, ez lenne az: [link]
2008. okt. 25. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
szia.szerintem tuti babakocsit néztél ki.ha az van rá irva ujszülöt kortol akkor nyugodtan lehet ezt használni,az hogy nem teljesen lehet lefektetni az szerintem nem gond.a kocsi gyermek hordozok se viszintesek mégis ujszülöt ként is használjuk.
2008. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
A vízszintes a legjobb a babák hátának, illetve az, hogy egyenes legyen, ne legyen törés a baba gerincében ahogy beleteszed. Szerintem az nem baj, ha nem teljesen vízszintes, lényeg, hogy egyenes felületre lehessen fektetni a babát. Ha beleteszed a mózest, az szerintem jó. A babahordozó számomra egy szükségmegoldás, kocsiba muszáj, de nem szoktam ültetni benne a babámat.
2008. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De hat a kisagyban is teljesen vizszintben fekszik, nem?

Vizszintben is kell hogy legyen az elejen.

Nekem is hasonlo kocsim volt csak Graco-ban, nagyon szerettem!

2008. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs most irtam, de nem jot, bocs (elozo)

Epp az ellenkezoje a kerdesed. Kerdezd meg a boltban hogy teljesen vizszintes-e, de ha azt irtak hogy ujszulott kortol jo, akkor vizszintes.

En meg vettem hozza teli labzsakot, nezz korul a turkaloban, jokat ki lehet fogni, es sokkal olcsobb!

Jo babazast!

2008. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!