Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felizgat a szoptatás! Miért...

Felizgat a szoptatás! Miért nem érzéketlenedett el a mellbimbóm? Ha másra koncentrálok, akkor is érzem.

Figyelt kérdés
Nem vagyok se perverz, sem aberrált, fél éves a kisfiam és teljesen normális anyának érzem magam... Anyósom is csak néz rám hüledezve, mikor a problémámmal megkerestem... Ti mit éreztek szoptatás közben?
2010. jún. 2. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bár tudnám! bár amikor a kórházbab szopott a babám eléggé fájt csak úgy szívta, vagy harapta? nem tudom most nem szopik sajnos. miért lenne baj hogy érzed? bár...elvileg azt hallottam hogy a mellbimbónak nem kellene fájnia ha szoptatsz a baba nem azt szívja hát nem is tudom...:D
2010. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én teljesen külön tudom választani a szoptatást a szexualitástól. nem lehet, hogy nem felizgat, csak kellemes érzés? Azért az más.
2010. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Elsőnek: nem fáj, épp ellenkezőleg! :S Kedves Másodiknak: hát elég furcsa érzés, jaj olyan ciki leírni... Na... A csiklómban érzek izgalmat... Próbálok mindig tévézni közben, vagy olvasni, de akkor is érzem... :( És furcsa, hogy ez abban a mellemben van, amelyik csúnyán begyulladt egyszer és azóta az jobban is tejel, de érzékenyebb is lett sajna...
2010. jún. 2. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez abszolút nem elítélendő,mivel gondolom neked ott van a legtöbb erogén zónád,és gondolom ezért érzel így!

Én pont az ellenkezője vagyok,mert nekem meg semennyire sem érzékeny a mellem!

2010. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes. nekem nem fáj, de nem is érzéketlen rá, egyszerűen csak szívja és kész, teljesen más, mint amikor szexelek. számomra semmilyen szexuális töltettel nem bír, pedig amúgy nekem érzékeny a mellem ilyesmire. :)

azt mondják a nőknél fejben dől el, mi erotikus és mi nem, nem úgy mint a férfiaknak. egyébként dr. spocknál azt olvastam, hogy sok nőnél fellép ez az érzés, és állítólag normálisnak tekinthető.

2010. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. Bár már régi a bejegyzés, de egyszerűen felőröl ez a dolog. Gyűlölöm ezt az érzést és magamat is, hogy így van... Borzasztó. Gyűlölök szoptatni így. Harap is, mindig megmarad a foga nyoma, rettenetes. És még ez a dolog is... Épp úgy, mint a kérdezőnél :( De legalább nem vagyok egyedül és aberrált, perverz sem, jajjj pont ezért ilyen ijesztő ez :( Szörnyű
2012. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!