Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposan baj, ha azt...

10 hónaposan baj, ha azt ebédeli gyakran, mint mi?

Figyelt kérdés
Eddig 2szer evett a mi kajánkból,de szeretnék ebből rendszert csinálni.Természetesen nem csülökre gondolok,mert mi sem szeretjük a fűszeres,zsíros ételt.Szinte mindig csirkét vagy esetleg pulykát eszünk és nagyon kevés olajat használok,elég lájtosak vagyunk ilyen szempontból.A babámnak esetleg még hamarabb "kimenekítenék" az ételből,mielőtt megsózom mondjuk (bár én amúgy is mindent elég sótlanul eszem).Evvett már rakott karfiolt és egy nagyon enyhe fűszerezésű pörköltből kivettből kivett húst krumplival.Ma dinsztelt újkrumplit készítenék sült hússal.(Kevés olaj,só persze).Mit gondoltok arról,hogy házikosztot adjak neki rendszeresen?Délelőtt és du. gyümölcsöt kap,túrót,joghurtot,reggel és este szopizik.
2010. jún. 2. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne baj?Ilyen idős korában már én sem főztem neki külön.Tejes dolgot is már kapott 1 éves korától.
2010. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj szerintem se. Nálunk egy éves korától ette ugyanazt, mint mi. Akkortól iszik tejet is.
2010. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is már a mi ételünkből adom amit lehet. óvodából hordom az ebédet ott meg egyébként sem fűszereznek annyira. sokkal jobban szereti azokat az ételeket.
2010. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszi:)
2010. jún. 2. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!