Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy 4 hónapos babánk...

Baj, hogy 4 hónapos babánk nagyon szeret üldögélni?

Figyelt kérdés
A hátán alig van el 20 percet, hason játszik felemelt fejjel(hason is alszik)és nagyon szeret üldögélni, ha meg akarom támasztani a hátát, hogy úgy nézelődjön, felemelkedik. Nem árt neki, ha 10-20 perceket a lábam között ülve/tartva játszik?
2010. jún. 1. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Megterheli a gerincét!
2010. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megrövidül a hasizma,és majd gyógytornára kell hordani,hogy megtanítsák kúszni,mászni....
2010. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mekem 14 hetes a babám és már jó pár hete ezt csinálja velem.akárhogy próbálom tartani sehogy nem jó neki.csak így.én kérdeztem a gyerekorvost azt mondta h nem baj...ezt azért cáfolnám de én sem tudok mit tenni.nekem hason nem is játszik csak ugy alszik.háton néha el van de ugy sem sokáig.kézben meg azert egésznap nem lehet.én h öszinte legyek már várom a mászkálos hónapokat had fedeze fel ő maga a világot ne az én kezemből:)
2010. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát azért a hasizma nem rövidül meg, de nem jó. Tartsd inkább 45 fokban előre döntve úgy hogy a popsiját a hasadhoz támasztod és a mellkasát fogod. Így a hátizma is erősödik, és nem terheli a gerincét.

Gyógytornász anyuka

2010. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól rövidül meg a hasizma, hogy tök egyenes háttal (nem görnyedten) ül? Én nem értek hozzá, de erre nem gondoltam:) Egyébként köszi a válaszokat:)
2010. jún. 1. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
én írtam,hogy megrövidülhet,mert a barátaink babája így járt,és neki a gyógytornász azt állapította meg,hogy sokat ültették.
2010. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ücsörgött és semmi baja.Most tanul kúszni,mászni.Érdekes nem?

6 hós fiú anyukája.

2010. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak,örülj neki, remélhetőleg később se lesz baja.Meg az se mindegy mennyit ücsörög ugye....
2010. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát az a lényeg, hogy nem szabad neki sokat csücsülniük még ilyen kicsi korban. Természetesen ezt gondoltam én is, de azt nem, hogy mások is küzedenek ezzel a gonddal. Tegnap már azzal próbálkoztam, hogy a lábamon keresztbetéve hason játsszon az elétett játékokkal, az is bejött Neki egy ideig, de még mindig nagyon üldögélne, van olyan, hogy csak úgy van el:(((( Igyekszem csökkenteni ezeket az időket. Köszi a válaszokat
2010. jún. 3. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!