Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Röntgenezték már a gyereked,...

Röntgenezték már a gyereked, mennyi idősen és miért és hogy viselte?

Figyelt kérdés
Csak eszembe jutott, mert az én kisfiam már sűrűn ütögeti a fejecskéjét, járni tanul.
2010. máj. 31. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen , 9 hónaposan , amikor magasról esett le. Koponyaröntgent csináltak. A kórházban a röntgenasztalon én fogtam le , hogy ne mozogjon , csak egy perc az egész.
2010. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 hónaposan kétoldali koponya röntgen, 6 hónaposan ct-altatásban, 15 hónaposan kétoldali koponya röntgen.

Nem volt egyszerű egyik sem.

2010. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nálunk az történt, hogy leesett a pelenkázóról, ezért elvittük. De nem történt semmi baj, a puklin kívül.

Kíváncsi vagyok még mások válaszaira is.

2010. aug. 12. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:

4 hónaposan a csípőjét röntgenezték. Szintén 4 hónaposan koponya MRI volt altatásban.

Csak az utóbbi volt borzalmas.

2010. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Koponyaröntgen, mert felborult az etetőszékkel, semmi baja nem volt, de a biztonság kedvéért meg akartam mutatni orvosnak is. Szerencsére a röntgenen sem látszott semmi, minden oké. 1 perc volt az egész, de végig üvöltött, és nagyon erősen le kellett fognunk. Nem volt jó élmény, de megnyugodtunk, hogy nincs semmi baja.
2010. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kimászott a kiságyból és leesett arccal a parkettára, aztán egész nap aludt és nem tudtuk mitől lehet. Elvittem a sürgősségire, megröntgenezték, de nem mutatott semmit. Mivel még akkor is álomkóros volt be utaltak a kórházba megfigyelésre, de szerencsére nem lett semmi baja. Egyébként külsérelmi nyom nem látszódott rajta. A röntgent nem viselte jól, 1x el is mozdult, nehéz volt lefogni, nagyon félt. Végül úgy sikerült róla felvételt készíteni, hogy közben ivott:D
2010. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fiamat kb 14 hónaposan,megette a mackó egy részét,apuka volt bent vele,nagyon jól tűrte,meg utána az ultrahangot is
2010. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 napos volt, sepsis miatt vol mellkas rtg
2010. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónaposan azt hittem, hogy nem kap levegőt. Az ügyeleten a pocakját megröntgenezték nem nyelt-e le vmit. Aóta rájöttem, hogy amikor sír kihagy a lélegzete.Többet nem akarok ügyeletre menni :(
2010. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!