Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép név az Amina?

Szerintetek szép név az Amina?

Figyelt kérdés
11 éve próbálunk összehozni egy babát a férjemmel,most 6 hónapos terhes vagyok,kislány,és mivel ő az első és szerintem az utolsó gyerekünk(8-at veszítettünk el),és ennyit vártunk rá,szeretnénk ha egy picit különlegesebb nevet kapna,hiába imádom a magyar neveket.
2010. máj. 28. 21:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, de az a lenyeg, hogy Nektek tetszen.

Gratulalok a kis csoppseghez :)

Vigyazzatok magatokra!!

2010. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Gratula!Hogy a kérdésre is válaszoljak,bocsi,de nem tetszik,én is imádom a magyar neveket,találni koztuk is sok szépet.
2010. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik!

A Mira és a Kira (a lányomat így hívják :) ), Kiara is!

2010. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A kedvencem! :)

Ha lesz kislányunk is, én is ezt a nevet fogom választani,

üdv

2010. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

barátnőm lánya Amina

nekem nagyon tetszik a név

(eyébént a kiscsaj is egy tünemény :-))


gratulálok és boldog babavárást

2010. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép. És a jelentése is: öszinte, hüséges. Amúgy Mohammed próféta anyját hívták Aminának, úgyhogy nem akármilyen név. :-)

Sok boldogságot az új élethez!

2010. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű név,hát ha ezt előbb hallom...Külön megérdemli a kislányotok ezt a nevet,mert ő egy ajándék,hiszen sokat vártatok rá,ettől méginkább ráillik a név.A különlegességgel pedig ne foglalkozz.A mi kislányunk Hanga és mindenki furcsán néz ránk,mikor meghallják.Már rég nem foglalkozok ezzel.
2010. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Gratula a babához! Szerintem nagyon szép ez a név ha majd egyszer lesz gyerekem szerintem én is ezt adom majd neki :D Amúgy azt jelenti hűséges, megbízható, biztonságos, de gondolom már biztos rá kerestél, vagy utána néztél. A lényeg hogy még a jelentése is jót sugároz :D
2010. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép,de akkor már inkább Amirát adnék,aminek a jelentése hercegnő! :)

Bár a ti választásotoknak sem rossz,ahogy olvastam! :)

Gratulálok a babucihoz!!! :)

Sok-sok egészséget kívánok nektek!!! :)

2010. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szép név. Örülök, hogy boldogok vagytok és boldog babavárást, legyetek egészségesek. Az én két lányom Gréti és Niki.
2010. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!