Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a digitális lázmérők?

Figyelt kérdés
Nagyon melegnek éreztem a kisfiam.37,6-ot mértem,abból levontam a fél fokot.Viszont nagyon nyafi,kedvetlen a kisfiam.Jó lehet ez az érték?
2010. máj. 27. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos márkától is függ, de én kifejezetten utálom a digitális hőmérőt, nekem minden 4-5 tizedfokkal kevesebbet mutatott, mint a hagyományos fajta. (direkt leellenőriztem, pedig új benne az elem is)
2010. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is az van, de én utálom. Nekem például rendszeresen 34 fokot mér. Elég pontatlan szerintem.
2010. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem írókkal. Minimum 0.5 fokot adj a mért értékhez.
2010. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és akkor honnan tudom,hogy mennyi a kicsi hője?egyébként most 1 óra alatt felment fél fokot.mikor és hogyan kell lázat csillapítani?
2010. máj. 27. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én digitálist használok, nem tudom egy izgő-mozgó babánál hogyan lehet 10 percig lázat mérni, én pelust alig tudok cserélni. Azt gondolom nagyjából látod hogyan alakul a hője. Ha felment a láza és mindenképpen elkezdeném csillapítani. (Mi Nurofen szirupot használunk, a Germicid kúp nem segít) Amúgy akkor kel elkezdeni, ha a levonás utáni érték 37,5.

Jobbulást a picinek!

2010. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hehe, a mi digitálisaink (több is volt), 35 foknál sosem mentek feljebb... Fülhőmérő szintén nem pontos, de láz esetén legalább már hőemelkedést jelzett:)

Sima hagyományosunk van, amiben már nem higany van. Na az a tuti. Én hónaljban mértem mindig. Be a lázmérő, közben mutogattam neki ezt azt,és már el is telt az 5-10 perc.

Lázcsillapítás 38.0tól ajánlott. Ez levont érték!

Hagy dolgozzon az immunrendszer!

És először hűtőfürdővel próbálkozzatok!


Amúgy mennyi idős?

Most olvastam, valahol ilyen csak láz járvány van! Vidd el dokihoz holnap, biztos ami biztos!

Jobbulást, Neked meg kitartás!


Kisfiamnak tavaly 40 fok fölé ment a láza...az ügyelet meg nem jött ki, mondván nem tudnak segíteni... Azt hittem megőrülök, olyan ideges voltam, hogy nem vitte le semmi a lázát...csak amikor már kórházba került!

2010. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!