Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a kórházi hallásszűrések? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Babám alig pár nappal múlt hat hetes. A kórházban csináltak neki hallásszűrést, a Peter Cerny alapítványtól jöttek ki, az eredmény negatív. Valami DOAE rövidítésű hallásvizsgálat volt, nem tudom, hogy ez mit jelent. Tehát jó a hallása a kicsinek. Azonban azt vettem észre, hogy nem nagyon fordul a hangforrások irányába. Lehet, hogy még nem érdekli őt?


Olyat már hallottam, hogy valakinek nem lett jó a hallásvizsgálata, újra kellett csinálni, akkor meg jó lett az eredmény, azonban olyat még nem hallottam, hogy egy babának jól sikerült a hallásvizsgálata, később meg nem. Szerintetek mire gondoljak? Várjak még pár hetet?


2011. febr. 15. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt.Kicsi még,majd odafigyel a hangokra is.Mi úgy jártunk hogy a kórházban nem tudták megmérni a bal fülét,vinni kellett a fül orr gégére.Ott voltunk kb 5 ször,egyszer se sikerült,vagy nem aludt a gyerek,vagy sirt,rángatta a fejét stb..Azóta nem vittem vissza,nem is érdekel.Megkérdeztem a doktornőt azt mondta semmi gond nincs belőle ha nem nézik meg.Hal a gyerek,figyel a hangokra zajokra.Ő 9 hónapos most,a Te babád pici még,majd reagál a hangokra is.
2011. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az enyémnek nem is volt. Hárman szarakodtak vele, pedig az én babám meg sem nyikkant, egyik sem értett a kütyühöz, aztán feladták...
2011. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!