Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet praktikusan...

Hogyan lehet praktikusan gyorsan elore a tapszert elkesziteni?

Figyelt kérdés
Kicsit gondnak erzem azt a leirast....felforralt vizet hutsuk le kb 40 fokra...hogyan lehet elore jol elkesziteni a tejcsit nekik?
2010. máj. 27. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy reggel forralok annyi vizet, ami egész napra elég és azt már csak felmelegitem mikroban minden evés elött.
2010. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én babavizet használtam és így nagyon egyszerűvé vált.

A tápszert kiadagoltam az üvegekbe, vagy a tápszeradagolóba. A vizet csak melegítettem és ráöntöttem. Nagyon hamar kész.

2010. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi Jana baba vizet veszünk, mert a csapvíz forralás után zavaros nagyon. Vettünk egy cumisüveg melegítőt, ami hőfokszabályzós. Abba mindig teszek bele vizet és így kb. 37-40 fokos vizem mindig van. Abból öntök egy másik üvegbe és tápszerrel összekeverem. A maradék víz a hűtőben van.

Kaptunk másik melegítőt is, de az nem volt hőfokszabályzós, ha vesztek ilyet, erre érdemes figyelni. Mi a Brendonban vettük, nem volt drága.

2010. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tápszert előre ne készíts, vizet annál inkább. Csinálhatod cumisüveg melegítővel is, bár jóval egyszerűbb a sima melegítés. Amíg kisebb volt a fiam, addig nagyobb edényben kellett vizet előre forralni és utána csak melegítgettem egy kisebben. Kb. kézmelegre kell felmelegíteni.
2010. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vízforralóból öntöm a vizet egy cumisüvegbe,lehűtöm egy kicsit hideg vízbe és hozzádom a tápszerhez ami egy másik cumisüvegben van.kb 5 perc alatt kész.
2010. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előre forralok vizet. Azt már csak kiöntöm a c.üvegbe, és melegítem mikróban (20 mp) és hozzáteszem a tápszert. Összerázom és kész. Az egész nincs 2 perc.
2010. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy csinálom,mint a 17-55-ös válaszoló,szerintem is az a legjobb,és leggyorsabb!
2010. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is előre felforralok nagyobb mennyiségű vizet, és csak annyit keverek össze a tápszerrel, ami éppen akkor kell, majd mikróba megmelegítem, és ennyi. 1-2 perc az egész, nem kell hozzá semmi extra szerkenytyü. De egyébként mint már előttem is említették, vehetsz babyvizet amit nem kell forralni.
2010. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17:29-es vagyok, nekünk ilyen van és bevált:


[link]

2010. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Forralok egy edény vizet.Egy részét termoszba öntöm forrón, a többit az edényben hagyom.Csak összekutyulom gyorsan, ha kell.Éjjel is ez vált be.
2010. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!