Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? 8 hetes...

Mit csinálok rosszul? 8 hetes kislányom egy-két napig kisangyal, eszik, alszik és amikor fennt van csak nézelődik.

Figyelt kérdés
Aztán két-három nap elteltével este 10-től hajnali 4-ig nem lehet vele bírni, bármit csinálok vele csak üvölt. (ringatom, etettem, ittatom, sétálok vele, hintázunk). Próbáltam, hogy leteszem és hagyom hátha megnyugszik, de nem. Tápszeres de nem hasfájos.
2008. okt. 21. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyes babák időnként felcserélik a nappalt az éjjelel,amikor nálatok ez az éjszakai fentlét van,akkor nem alszik sokat napközben?Esetleg akkor nappal próbáld jobban lekötni,és az esti elalvást kicsit nyújtani,meg a fürdést,és a vacsit hagyd utóljára,nálunk bevált,jól belakik,és nagy a szundikálás.
2008. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én viszont arra gondolok hogy márpedig hasfájós adj neki homeos bogyót kicsi vízben feloldva az nem árt Dioscorea villiosa 5golyó óránként de én 3 szor adom neki egy nap 530ft
2008. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsika rosszul írtam dioscorea villosa
2008. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!