Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébikajás öszibarack és más...

A bébikajás öszibarack és más gyümölcs jó?

Figyelt kérdés

Még sose adtam neki ilyet, mindig a gyümit turmixoltam. 9 hós a manóm. Nem lehet kapni már normális öszibarackot, szinte az egész rohadt, nektarin se nagyon van erre felénk. A kecskemétinek van sima őszibarack. Adhatom neki minden délelőtt? Banán, alma meg körte van, azt kapok szép gyümit, de barackot nem.

Napi rendszerességgel adható?


2008. okt. 21. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nugodtan adjad, én már 4 hónapos korától szoktam adni a kisfiamnak bébiételt, gyümölcsöset is. Ő is eszik minden nap gyümit, van mikor összekeverem az üvegessel, de van, hogy csak az üvegeset adom.

Az én kisfiam is 9 hónapos, és szoktam neki belerakni, túrót, vagy daráltkekszet is néha.

2008. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is adhatsz neki nyugodtan.Ilyenkor már nincs jó barack, a konzerves tele van tartósítószerrel, inkább add neki az üvegeset.
2008. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Kölesgolyót és kekszet szoktam :)

És milyen turót adhatok? Nem erős még neki? Mennyit kaphat egyszerre?

2008. okt. 21. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rendes bolti, tehéntúrót szoktam adni, kb. 2 evőkanállal teszek bele, és összeturmixolom. Nekem nincs tőle semmi baja. Először csak kicsit rakjál a gyümihez, ha esetleg allergiás biztos kiderül.
2008. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!