Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen almalevet adhatok 3...

Milyen almalevet adhatok 3 hós babának?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a doktornőnél és mondta, hogy el lehetne kezdeni kóstoltatni az almalevet a kislányommal! Milyen fajtát ihat? Sima dobozost is amit mi is iszunk? Egyébként ma 3 hónapos kereken.
2010. máj. 27. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia. van kifejezetten babáknak való almaital (amúgy 4 hós kortól lehet/ne adni). Ha jól tudom HIPP a márkája, hozzaadott cukrot nem tartalmaz.

Ennek ellenére én mindig magam készítem az italt a lányomnak (5hós). Tegnap pl úgy csináltam, hogy főztem babateát és abba kevertem bele az almalevet amit csináltam. Nagyon ízlett neki. Amúgy simán a babateát v vizet nem hajlandó meginni.

így csináltam már neki őszilevet is, mert abból pl nem találtam cukormenteset.

2010. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még rohadt korai. de ha adni szeretnél neki, akkor friss almát reszelj le, és annak a levét add.
2010. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
megint én vagyok. olyat semmiféleképpen ne adj neki amilyet ti isztok. (tartósítják, cukrozzák, pasztőrizálják, stb).
2010. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Semmilyet!

Nem az ő gyomránakk való, a dokid nem tudom miért ajánlotta.

Anyatej vagy tápszer.

2010. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmilyet! Nem tudom milyen dokitok van, hogy 3 hónapos korában ajánlja. Tápszeres babáknál is 4-5 hónaposan kéne elkezdeni, akkor is max a friss almát lereszeled, levét kinyomkodod, és 1-2 kiskanállal az elején. Pláne ne cumisüvegből add neki!!
2010. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
semelyiket ne add. ha tápszeres a babád akkor majd 4 hótól te csinálj neki almalevet, úgy ahogy már leírta előttem vki. ha szoptatod akkor 6 hótól ugyanezt.
2010. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Végy a boltban almát, reszeld le és nyomkodd ki a levét. Én is így csináltam, boltit nem szabad neki adni, az üveges bébi italok meg tele vannak cukorral.

Én is 3 hónaposan kezdtem, így csináltam.

2010. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a véleményeket és a segítséget is.
2010. máj. 27. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk 4 hónaposan tanácsolták, szintén lével kezdve: lereszelni, aztán kinyomkodni a levét, lehetőleg ne fém eszközökkel, mert roncsolja a vitaminokat.

Neked is azt mondta, hogy 2 étkezés között add? Először 1 kiskanál?

2010. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott, hogy el lehet kezdeni kóstoltatni vele. Gondolom egy egy kis kanállal néha.
2010. máj. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!