Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakeresztelő, keresztszülő...

Babakeresztelő, keresztszülő kérdés, ez így gáz?

Figyelt kérdés
Nemsokára szeretnénk keresztelőt a kislányunknak. Szeretném ha az én húgom lenne a keresztanya, férjem öccse pedig lenne a keresztapa. Mi ezt így is beszéltük meg. Hanem férjem kibökte, hogy mikor ezt a szülei meghallották, kijelentették, hogy ők nem hajlandóak közösködni, lehet dönteni! Ha ezt tényleg így akarjuk, ők beleszállni se fognak, pedig ellenkező esetben még állták is volna az egészet. Most biztos nem szó szerint idéztem, mert a férjem mondta el, mikor szóba hoztam, hogy mikor is legyen a keresztelő. De a lényegen nem változtat, véleményeket várnék. És az anyagi része rohadtul nem érdekel, a hozzáállással kapcsolatban kérnék véleményt. Szerintem elég gáz, hogy semmibe veszik az én családomat (és már nem először).
2017. szept. 8. 09:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, nagy valószínűséggel az a bajuk, hogy az én családomból lesz az egyik keresztszülő. Mert számukra olyan, mintha az én családom nem is létezne! De ebbe inkább nem mennék bele, mert nem lényeges. Ha őszintén akarnék fogalmazni, úgy vannak vele, ez az "ő unokájuk".
2017. szept. 8. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!