Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy egy kislány babának...

Igaz, hogy egy kislány babának fürdés után ki kell tisztítani fültisztítóval a hüvelyét, mert belemehet a szennyeződés?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, és nagyon meglepődtem. Persze tudom, hogy van olyan szülő, aki a fiúnak se mossa meg normálisan, de aki gondos, az ki szokta tisztítani a lánynak?
2010. máj. 25. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már túlzás....
2010. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézus! Nem szabad semmivel sem belenyúlni. Nekem már van egy 7 éves lányom, most a kisebbik 6 hetes. Kamillateás vattával ki lehet törölgetni, nagyon finoman szét kell neki húzni.
2010. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Isten őrizz!!! Csak a külső nemi szerveket szabad tisztítínia hüvely magától tisztul. Nem szabad fültisztítóval belepiszkálni.
2010. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

MIIIII? Jézus Máriám!!! A gyermek nőgyógyász biztos "díjazná" az ötletet!!! (3 lányos anyuka).


Amúgy Te magadnak tisztítod a hüvelyed fültiszitó pálcikával???

2010. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal kimondottan tilos bármivel is belenyúlni a kislányok hüvelyébe.

Amúgy nem tudom, nekem fiam van, de minden babás könyvben (régiben is, újban is) úgy olvastam, hogy nem szabad.

2010. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tilos belenyúlni! Ha a kaki belemegy, nedves vattával vagy pálcával kell a kakit kitörölgetni, de csak akkor, és benyúlni akkor sem szabad. Csak a külső részen
2010. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Viszont egy ismerősöm kislányának összenőttek a szeméremajkai. A kicsik és a nagyok is, alig tudott már pisilni szegény, fel kellett vágni. Úgyhogy azért tisztogatni kell a rést.
2010. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Megnyugtató, hogy mindenki elleneve van ennek az őrületes ostobaságnak.
2010. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, én sem úgy értettem, hogy teljesen bedugni, hanem hogy szükséges-e picit tisztítani, vagy már tisztul-e magától a szervezet. :-) Egyébként pont anyától hallottam meglepődve, mi is hárman vagyunk lányok testvérek.
2010. máj. 25. 22:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tilos belenyúlni, ezt mondta a csecsemős a gyermekosztályon, mikor megszületett és mutatták hogy kell pelenkázni...

Lassan 8 hónapos, soha nem nyúltam bele se fülpucival, se törlőkendővel a hüvelyébe.

2010. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!