Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházba kell mennem, már...

Kórházba kell mennem, már most lelki beteg vagyok, jöjjön vagy ne 8 hónapos babám hozzám?

Figyelt kérdés
Itthon "jól " elvan nélkülem ,lehet hogy nem is hiányoznék neki ?
2010. máj. 25. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez szerintem attól is függ hogy mennyi idő és milyen okból kellene a kórházba menned (milyen osztály)??!!
2010. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi ideig leszel bent és milyen osztályon, milyen beavatkozás lesz, ezek figyelembevételével kell eldönteni a dolgot.
2010. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-3 napot kell bent lennem ,műteni fognak ...
2010. máj. 25. 17:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én először 10 napot, a következőnél 4 napot voltam bent. Nem engedtem hogy behozzák, nem tudtam volna elviselni hogy el kell őt engednem. Örülj neki ha nem fogsz neki hiányozni, mert egy hatalmas fájdalom amikor látod hogy megzavarodik hogy anya újra itthon van. Hidd el, én túl vagyok már ezen, inkább ne vigyék be hozzád.
2010. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se engedd be, tudom, nehéz lesz, de ha bemegy, akkor teljesen ki fog akadni azon, hogy nem maradhat veled, és te sem mégy vele. Inkább várjon otthon, akkor csak hiányzol neki, de nem okoz stresszt, hogy többször is elváltok.

Kitartás, gyorsan elmúlnak a napok!

2010. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is jobb lesz neki, ha addig egyáltalán nem lát, csak otthon apa mondja neki, hogy anya most nem lehet itthon, de nemsokára újra együtt lesztek... 2-3 nap nehezen, de elviselhető. Kitartás, tudom hogy nem lesz könnyű!
2010. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
milyen műtét az, amivel 2 nap után kijöhetsz????!!!
2010. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Off:

Rengeteg ilyen műtét van, nem feltétlenül nagyműtét, lehet pl. szemműtét, ínhüvelysérv műtét (nekem volt, pénteken műtöttek, szombaton hazamentem). Amúgy meg nem mindegy neked, hogy milyen műtét? A kérdés szempontjából szerintem huszadrangú.

On:

Szerintem se engedd be, rosszabb lesz neki utána. Két-három napot ki lehet bírni, valószínű neked lesz a nehezebb:( De kibírod!

2010. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ne menjen. Mi tegnap jöttünk ki 14 hónapos kislányommal.Elesett a lépcsőn és beütötte a fejét, két napot voltunk bennt megfigyelésen. Hát nem volt könnyű, nagyon szenvedett ott bezárva egy szobába. A tied még kisebb, nincs akkora mozgásigénye, de sztem jobb lesz neki otthon,meg te is tudsz legalább pihenni. Biztos nehéz lesz nélküle, de gondolj arra mit csinálna ő ott bennt két napig.
2010. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 15:29-es válasolónak írnám, hogy szerintem a kérdező sem úgy gondolta, hogy két napon keresztül ott lenne benn vele a baba, a kérdés arról szól, hogy bemenjen-e hozzá látogatni.

Egy előbbi válaszoló.

2010. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!