Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajtot szeretnék adni 8...

Sajtot szeretnék adni 8 hónapos babámnak, de hogyan kóstoltassam meg vele?

Figyelt kérdés
Ha lereszelem, és mondjuk főzelékbe szeretném tenni Neki, akkor nem lesz túl nyúlós, főleg ha még a főzelék is meleg? Vagy akkor tegyem bele ha kihűlt? Melyik lenne a legjobb, a trappista sajt? Írjatok légyszi, hogy hogyan adjam, milyen formában a sajtot, köszönöm!
2010. máj. 25. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőnk mondta,hogy a főzelékbe reszeljem bele.Még nem adtam a babámnak,de Én úgy gondoltam,hogy a meleg főzibe belereszelem és úgy hagyom hűlni,amíg ehető nem lesz.Addigra talán nem fog nyúlni.Remélem tudtam egy picit segíteni!G.
2010. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, hogy hagyom hűlni, viszont, ha kihűl a sajt a főzelékbe, utána meg kicsit keményebb lesz, nem? Vagy most hogy van ez:):)? Végül is ha belegondolunk, pl a pizzára ha ráteszik a sajtot, és még meleg, akkor megolvad rajta a sajt, de ha már kihűl, kicsitir keményebb lesz az állaga, nem? Vagy rosszul gondolom? Na, most összekavartam magam ezzel a sajttal:):)
2010. máj. 25. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a fözelékébe teszem bele,ugy,ahogy irtad,h belereszelem,és akkor mikor még jó meleg,és kb. langyosan szoktam neki odaadni,ha jól összekevered a fözijét akkor nem lesz se nyulós se kemény,ugy nyugodtan adhatod neki!

Jó étvágyat hozzá a babódnak!:)

2010. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fú de jó hogy kiírtad, én jövő héttől szeretném adni Neki, (akkor lesz 8 hónapos).

Én is úgy gondolom, hogy egy picit belereszelek majd a főzelékébe, és ha kicsit kihűlt akkor fogom adni Neki. Hát majd meglátjuk hogy mennyire lesz nyúlós.

Majd megírod hogy milyen lett és hogy ízlett a babádnak?

2010. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi azért annyira nem nyúlós mint ahogy azt gondoljátok.Én trappistasajtot reszelek a fözelékekbe,vagy van amikor csak csípek belöle és azt adom oda.Olyan mintha szopogatná.Szereti a sajtot.
2010. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!